Pomysł na prezent urodzinowy
Pobyt w Karpaczu to świetny pomysł na prezent urodzinowy. Zachęcamy do wyboru jednego z naszych pakietów.

Pensjonaty na urodziny

Urodziny to doskonała okazja do świętowania. Kolejny rok za nami, jesteśmy starsi i pragniemy celebrować taką uroczystość. Dzień urodzin zazwyczaj chcemy spędzić w gronie najbliższych - przyjaciół i rodziny. Dla odmiany warto jednak zorganizować urodzinowy dzień w innym niż dom miejscu lub podarować jubilatowi pobyt w pensjonacie.

Najpiękniejsze chwile w życiu warto spędzać z ludźmi, na których nam bardzo zależy. Zorganizowanie urodzin w górach to świetny plan. W zachwycającym otoczeniu przyrody możemy świętować tak ważny dla nas dzień. Możemy też podarować komuś w prezencie pobyt w Karkonoszach. Pensjonat Karkonoski***SPA ma swojej ofercie pakiet Zrób prezent. Są to Propozycje dla dwojga, Prezenty dla rodziców, Prezenty dla rodziców pod choinkę, Podziękowanie dla rodziców. Wybierając jeden z pakietów osoba obdarowana otrzyma pocztą eleganckie zaproszenie – prezent urodzinowy. To od nas zależy jak długi ma być pobyt i jakie atrakcje ma zawierać. Pensjonat doskonale przygotowuje się na takich gości, witając ich bukietem kwiatów i butelką szampana w pokoju. Ponadto solenizanci w ramach pobytu mogą korzystać ze SPA (jacuzzi, sauna, tężnia solankowa) oraz zabiegów kosmetycznych a także pograć w bilard. Pensjonat na urodziny to taki, gdzie spędzimy miłe chwile w ciszy i spokoju, gdzie sam pobyt pośród natury będzie cudownym podarunkiem. Pyszne śniadania i obiadokolacje, kolacja przy świecach, kawa na letnim tarasie – to wszystko sprawi, że urodziny będą udane. Ciekawym pomysłem jest również przyjazd do pensjonatu wraz z osobą, dla której przygotowaliśmy niespodziankę. Karpacz jest uroczym, małym miasteczkiem, w którym znajduje się wiele ciekawych miejsc. Urodziny w górach z pewnością będą niezapomnianym czasem. Leśne ścieżki, świeże powietrze, mgliste poranki i widoki zapierające dech w piersiach. Urodzinowy tort w takim miejscu zasługuje na pochwałę.

W zależności od tego, czym kierujemy się wybierając pensjonat na urodziny, powinniśmy pamiętać o solenizancie. To on/ona ma poczuć się wyjątkowo, czuć, że w pełni zasłużył na takie miłe momenty w życiu. Pensjonat Karkonoski***SPA dyskretnie, ale bardzo profesjonalnie zadba o każdego gościa. Daje poczucie komfortu, bezpieczeństwa oraz gościnność, która jest nieoceniona.

Urodzinowy wyjazd dobiega końca. Czas pożegnać góry, piękne krajobrazy, śpiew ptaków i sam pensjonat. To krótki czas, więc wiele rzeczy pozostało jeszcze do obejrzenia, wiele miejsc do odkrycia. Życząc wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i sto lat należy pamiętać, że każde urodziny powinno się obchodzić uroczyście. To wielkie święto dla nas samych, dla naszej rodziny i przyjaciół. I choć czasem wystarczą do tego tylko świeczki i tort, również miejsce celebrowania tych chwil jest istotne.

Poznaj nasze
Pakiety pobytowe
AKTUALNOŚCI
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najnowsze informacje o naszych promocjach w Karkonoskim SPA w Karpaczu.
Zobacz nasze
Vouchery
Podaruj najbliższym wyjątkowy prezent - VOUCHER  na pobyt w kameralnym, górskim SPA w Karpaczu.
KARKONOSKI*** SPA
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
tel: +48 512 512 490
Zapraszamy również do "Bałtyk Resort" nad morzem w Rewalu
© Karkonoski SPA
Regulamin
Wykonanie:
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Polskiego Funduszu Rozwoju". 
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram