Propozycje dla dwojga
Spędźcie romantyczne chwile tylko we dwoje. Śniadanie podawane do łóżka, kolacja przy świecach i romantyczna kąpiel w jacuzzi– to wszystko sprzyja miłosnej aurze. Taki pobyt pozwoli Wam zbliżyć się do siebie jeszcze bardziej, bądź odświeżyć i urozmaicić znajomość. Z dala od codzienności i problemów, razem w komfortowym pensjonacie. Romantyczne spacery w blasku księżyca z ukochaną osobą. Brzmi zachęcająco? A to dopiero początek atrakcji, jakie przygotowaliśmy specjalnie dla zakochanych. Zapraszamy! 🙂

Pensjonaty dla zakochanych

Kiedy się kogoś kocha, świat przestaje istnieć. Wszystko wokół staje się piękniejsze i prostsze. Idealnym tłem dla zakochanych jest przyroda, leśne ścieżki, górskie potoki i nieprzebyte jeszcze szlaki, które trudniej przemierzać w pojedynkę. Jest takie miejsce, gdzie miłość współgra z krajobrazem.

To właśnie tu, w Karpaczu odnajdziemy wiele hoteli i pensjonatów, które w swojej ofercie mają specjalne pakiety pobytowe dla zakochanych właśnie. Są to zarówno weekendowe propozycje, jak i te dłuższe z większą ilością atrakcji. I teraz w zależności od tego, czy lubimy duże hotele, w których jesteśmy jednym z bardzo licznej grupy gości czy też małe pensjonaty, w których panuje specyficzny klimat, wybierzemy miejsce dla siebie.

Przeglądając propozycję pensjonatów należy wyróżnić Pensjonat Karkonoski***SPA, który w ten oto sposób zachęca nas do przyjazdu: „Romantyczna kolacja przy świecach, relaksująca kąpiel w jacuzzi i wspólne spacery w blasku księżyca. To wszystko sprzyja miłosnej aurze i pozwala na chwilę zapomnienia tylko we dwoje. Weekend we dwoje to propozycja dla wszystkich par, dająca gwarancję cudownych przeżyć i 100% zadowolenia”. Oferta obiektu jest bardzo bogata. Dla zakochanych przygotowano dwa pakiety: „Weekend We Dwoje” oraz „Romantyczny Weekend Ze Śniadaniem do Łóżka”.

Już od progu wita nas uśmiechnięty personel. Ładnie tu, czysto i cicho. Z okien rozpościera się widok na całe pasmo gór – niesamowitych w swej wielkości. Jesteśmy w Karkonoszach. W pokoju na powitanie czekają kwiaty i butelka szampana. Cudownie. W gustownie urządzonym apartamencie zostawiamy nasze zmęczenie, pośpiech oraz wszelkie troski. W jasnej, uroczej hotelowej restauracji wypijamy pyszną kawę planując wieczór. Do dyspozycji mamy całe zaplecze SPA: jacuzzi, saunę fińską, parową oraz tężnię solankową. W trosce o urodę możemy skorzystać z masaży oraz zabiegów kosmetycznych. Sporo jak na trzydniowy pobyt. Chcąc bliżej poznać miejsce, gdzie spędzimy romantyczne chwile, udajemy się do ogrodu. Tu, na hotelowym tarasie możemy podziwiać zachodzące słońce.

Dochodzi późne popołudnie. Po pierwszym spacerze ulicami Karpacza jesteśmy zakochani – w sobie i w tym miejscu. Góry mają niezwykłą moc. Dają ukojenie, wyciszają... Po zaledwie kilku godzinach od przyjazdu czujemy się jak u siebie. Znów uśmiechem wita nas Pani w recepcji. To jest właśnie urok i klimat pensjonatu. Nie jesteśmy anonimowymi gośćmi, jednymi z setki. Zmęczeni, ale szczęśliwi zasiadamy do kolacji w Pensjonacie Karkonoskim. Kolacji Romantycznej, pięknie podanej, smacznej. Popijając czerwone wino wiemy już na pewno, że będziemy chcieli tu wrócić. Przed nami jeszcze dwa dni atrakcji, przemierzania górskich szlaków, chwil tylko we Dwoje. A poranek przywita nas śniadaniem do łóżka. Czy można chcieć więcej?

Poznaj nasze
Pakiety pobytowe
AKTUALNOŚCI
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najnowsze informacje o naszych promocjach w Karkonoskim SPA w Karpaczu.
Zobacz nasze
Vouchery
Podaruj najbliższym wyjątkowy prezent - VOUCHER  na pobyt w kameralnym, górskim SPA w Karpaczu.
KARKONOSKI*** SPA
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
tel: +48 512 512 490
Zapraszamy również do "Bałtyk Resort" nad morzem w Rewalu
© Karkonoski SPA
Regulamin
Wykonanie:
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Polskiego Funduszu Rozwoju". 
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram