Propozycje dla dwojga
Spędźcie romantyczne chwile tylko we dwoje. Śniadanie podawane do łóżka, kolacja przy świecach i romantyczna kąpiel w jacuzzi– to wszystko sprzyja miłosnej aurze. Taki pobyt pozwoli Wam zbliżyć się do siebie jeszcze bardziej, bądź odświeżyć i urozmaicić znajomość. Z dala od codzienności i problemów, razem w komfortowym pensjonacie. Romantyczne spacery w blasku księżyca z ukochaną osobą. Brzmi zachęcająco? A to dopiero początek atrakcji, jakie przygotowaliśmy specjalnie dla zakochanych. Zapraszamy! 🙂

Wczasy dla męża

Każdy z nas lubi być zaskakiwany. Lubi, gdy się o niego dba i okazuje mu swoją miłość. Najlepszym pomysłem na prezent jest podarowanie mu czasu, danie mu radości. Co dobrego można podarować mężowi?

W małym miasteczku w Karkonoszach, wysoko i bardzo malowniczo położony jest Pensjonat Karkonoski***SPA. Swoim urokiem zachwyca każdego, kto zawita w jego gościnne progi. Niewielki, przytulny i „ciepły”. W ofercie znajdujemy wiele ciekawych propozycji. Co więc wybrać dla męża, aby wypoczynek był udany i by powrócił do domu zrelaksowany. Idealnym pomysłem może być Wakacyjny pakiet 6-dniowy, który zapewnia przepyszne i zdrowe śniadania, obiadokolacje, czwartkowe wieczory przy ognisku z kiełbaskami. Aby w pełni zrelaksować się podczas pobytu w górach warto skorzystać ze strefy SPA tj. jacuzzi, sauny oraz tężni solankowej. Pakiet oferuje również zabiegi kosmetyczne. Błoga cisza, śpiew ptaków o poranku, rodzinna atmosfera i poczucie, że komuś naprawdę zależy, byśmy czuli się dobrze. Wczasy dla męża to również okazja do jego przemyśleń, do pobycia sam na sam ze sobą. Poukładania sobie pewnych spraw, nabranie dystansu do codzienności. To również zasłużony odpoczynek dla osoby, która pracuje dla rodziny, w pierwszej kolejności myśli o dzieciach, a swoje potrzeby zostawia gdzieś w tyle.

Pobyt w Karpaczu daje możliwość zobaczenia wielu ciekawych miejsc – atrakcji, z których słynie miasto. Obowiązkowym punktem niech będą Śnieżka, Świątynia Wang lub Schronisko Samotnia. Dla lubiących aktywny wypoczynek przygotowano wiele szlaków turystycznych oraz ścieżek rowerowych. Znajdą się i tacy, dla których wyjazd w góry to podziwianie ich piękna z hotelowego letniego tarasu. Popijając pyszną kawę mogą spędzać długie chwile wpatrując się w nieograniczone niczym góry, które patrzą na nas łaskawie. Wybierają wieczór w towarzystwie ulubionej lektury, na którą zwykle nie mają czasu.

Wczasy dla męża niech będą też swego rodzaju podziękowaniem za to, co do tej pory robił dla nas, dla dzieci, dla rodziny w ogóle. Niech pobyt w Pensjonacie Karkonoski***SPA będzie nagrodą za to wszystko. Samotny spacer po górach nierzadko może zdziałać cuda, dając nam nowe siły.

Pora zakończyć przygodę w Karkonoszach. Wrócić do swoich spraw, do obowiązków. Góry zachwycają każdego, kto raz je odwiedzi. I później chce się tu wracać już zawsze, bez względu na porę roku. Może kolejny wypad nie będzie już samotny? Może zabierzemy ze sobą swoją drugą połówkę? Dla zakochanych, dla przyjaciół, dla rodzin z dziećmi, dla seniorów – Pensjonat Karkonoski***SPA dla wszystkich otwiera swoje drzwi, sprawiając, że nie da się tu nie wrócić.

Poznaj nasze
Pakiety pobytowe
AKTUALNOŚCI
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najnowsze informacje o naszych promocjach w Karkonoskim SPA w Karpaczu.
Zobacz nasze
Vouchery
Podaruj najbliższym wyjątkowy prezent - VOUCHER  na pobyt w kameralnym, górskim SPA w Karpaczu.
KARKONOSKI*** SPA
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
tel: +48 512 512 490
Zapraszamy również do "Bałtyk Resort" nad morzem w Rewalu
© Karkonoski SPA
Regulamin
Wykonanie:
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Polskiego Funduszu Rozwoju". 
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram