Wczasy z dziećmi

Wypoczynek w towarzystwie dzieci jest zupełnie inną formą spęczania wolnego czasu niż ten, który dzielimy tylko z przyjaciółmi. Tworząc rodzinę myślimy już nie tylko o własnych przyjemnościach i potrzebach, ale przede wszystkim o dzieciach – pełnych energii, kreatywnych i ciekawych świata odkrywcach.

Planując wczasy z dziećmi warto zapewnić im warunki do nieograniczonego niczym przebywania na świeżym powietrzu. Należy pamiętać, że piesze wędrówki górskimi szlakami nie mogą być zbyt długie, że podziwianie kolejnych strumieni i potoków staje się nużące, a ciągłe upominanie „nie ruszaj”, „uważaj” nie da radości małemu turyście.

W Karkonoszach jest niezliczona ilość hoteli i pensjonatów, które niezwykle starannie przygotowują się na przyjazd dzieci. Jest takie miejsce, gdzie każda mama, każdy rodzic będą czuli się bezpiecznie, bo potrzeby ich dzieci zostaną spełnione na najwyższym poziomie.

Pensjonat Karkonoski***SPA już od progu pokazuje, jak wiele ma do zaoferowania. Tuż przy recepcji znajdują się: nosidełko oraz wózek – przyczepka na górskie wędrówki.. Sprzęty to można wypożyczyć i sprawić, że zwiedzanie Karpacza i okolic będzie niezwykle ułatwione.

Decydując się na wyjazd w Karkonosze w towarzystwie malucha, możemy być spokojni, że niczego nam nie zabraknie nawet wtedy, gdy w pośpiechu nie spakowaliśmy najważniejszych rzeczy. Pensjonat Karkonoski***SPA dba o maluszki. Specjalnie dla nich przygotował łóżeczka, wanienki oraz baby phone, by wypoczynek był komfortowy.

Tuż przy restauracji znajduje się sala zabaw oraz kącik dla dzieci z mnóstwem zabawek i sprzętów. Są tam domki, małe kuchnie z wszelki potrzebnymi akcesoriami, tablica do malowania, kredki, kolorowani puzzle czy układanki a nawet Xbox. Można tam coś „ugotować”, zrobić ładny rysunek i poznać nowych kolegów. Każdy rodzic wie, że takie miejsce zdecydowanie ułatwi zjedzenie obiadu bez pośpiechu czy wypicie kawy.

Tutaj, wśród ciszy i zieleni możliwa jest również zabawa na świeżym powietrzu. To duży, piękny ogród z placem zabaw i piaskownicą, gdzie po całodziennych wędrówkach można się zrelaksować. A co gdy pogoda nie dopisze i deszcz popsuje nasze plany? O to też nie musimy się martwić. Pieczenie ciasteczek nie tylko pomoże przetrwać brzydką aurę, ale pobudzi kreatywność i zachęci do wspólnej zabawy małych gości Pensjonatu Karkonoski***SPA. Teraz już wiadomo, dlaczego jest to obiekt Przyjazny Rodzinie.

Wypoczywając w takim miejscu wczasy z dzieckiem już nigdy nie będą kojarzyły nam się z brakiem czasu dla siebie i stresem, jak zorganizować dziecku czas. Do codziennych obowiązków wrócimy wypoczęci, pełni sił i nadziei, że jeszcze nie raz odwiedzimy urokliwy pensjonat położony u podnóża wspaniałych gór…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *