Wczasy dla rodziców

Rodzice to osoby szczególne w naszym życiu. Po trudach wychowania nas, poświęceniu i zaangażowaniu zasługują na odpoczynek. I chociaż ich miłość jest bezwarunkowa, a siły starcza im na wszystko, przychodzi czas, gdy muszą wreszcie odpocząć. Zrobić coś dla siebie. Najlepszym podziękowaniem za to, co robią dla nas są piękne doświadczenia i chwile spędzone pośród gór.

Wczasy dla rodziców powinny dać i spokój i wytchnienie od codzienności. To czas, gdy nie trzeba gotować, sprzątać i zabawiać wnuki. W zależności od czasu, jakim dysponują rodzice, można spędzić cudowne wczasy w Karpaczu. Jest takie miejsce pośród gór, gdzie cisza przeplata się ze śpiewem ptaków, a czas płynie zupełnie inaczej. Pensjonat Karkonoski***SPA to raj dla osób ceniących spokój i komfort. W swojej bogatej ofercie ma pobytu tygodniowe, weekendowe a także pakiety upominkowe, które sprawdzają się znakomicie jako prezent dla rodziców. Wybierając wczasy dla rodziców w Pensjonacie Karkonoskim mamy gwarancję przepysznych śniadań i obiadokolacji. W obiekcie znajduje się również strefa SPA, gdzie rodzice mogą zadbać zarówno o ciało jak i duszę. Do dyspozycji gości jest jacuzzi, sauna, tężnia solankowa, a także możliwość zarezerwowania zabiegów kosmetycznych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb. W zależności od pakietu, jaki wybierzemy, atrakcji jest całe mnóstwo. Bilard czy pieczenie kiełbasek przy ognisku to bardzo dobra forma wypoczynku. Dla amatorów zwiedzania i pieszych wędrówek Karkonosze oferują całe mnóstwo górskich szlaków. Każdy więc znajdzie coś dla siebie.

Są tacy którzy wczasy kojarzą ze słodkim lenistwem, długim snem i czytaniem zaległych lektur. Są też i tacy, którzy wstają o świcie, bo szkoda im dnia i pragną jak najwięcej zobaczyć, jak najwięcej poznać. Karpacz bogaty jest w atrakcje, które są odpowiednie dla osób w każdym wieku. Wejście na Śnieżkę czy do Schroniska Samotnia to wspaniałe doświadczenie. Obcowanie z przyrodą i górami daje niezwykłą siłę. Relaksuje i koi nerwy, angażując przy tym wszystkie zmysły. Wczasy dla rodziców to również możliwość poznania czegoś nowego, co dotąd było nieosiągalne. Po długich wędrówka niezwykle miło jest wrócić do czystego, przytulnego pokoju. Zjeść obiad w uroczej restauracji i wypić kawę na tarasie. Wieczorem podziwiać jak zachodzi słońce, by następnego dnia dać nam jeszcze więcej ciepła - promieni, które rozgrzewają.

Pensjonat Karkonoski***SPA jest miejscem, do którego chce się wracać. Jeśli otrzymujemy gościnność, poczucie bezpieczeństwa i swobody, a także tego, że jesteśmy dla kogo ważni – to cudownie. Dostajemy nawet więcej, niż się spodziewaliśmy. Rodzice po takim wypoczynku będą wiedzieli, że trud wychowania się opłacił, bo ich dzieci, w podziękowaniu za miłość, dały im coś nieocenionego – magiczny czas u stóp pięknych Karkonoszy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *