Propozycje dla dwojga
Spędźcie romantyczne chwile tylko we dwoje. Śniadanie podawane do łóżka, kolacja przy świecach i romantyczna kąpiel w jacuzzi– to wszystko sprzyja miłosnej aurze. Taki pobyt pozwoli Wam zbliżyć się do siebie jeszcze bardziej, bądź odświeżyć i urozmaicić znajomość. Z dala od codzienności i problemów, razem w komfortowym pensjonacie. Romantyczne spacery w blasku księżyca z ukochaną osobą. Brzmi zachęcająco? A to dopiero początek atrakcji, jakie przygotowaliśmy specjalnie dla zakochanych. Zapraszamy! 🙂

Wczasy dla nowożeńców

„Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie”¹. Nowożeńcy to osoby, które emanują miłością. Są już mężem i żoną, tak jak długo o tym marzyli i jak bardzo czekali tego dnia. Po weselu pełnym gości i świadków tego niezwykłego uczucia pora na chwile tylko we dwoje, na czas, który będzie ukoronowaniem wszystkich wspólnie spędzonych dni.

Nowożeńcy to goście szczególni. Ich pobyt wymaga specjalnego przyjęcia i oprawy, by czuli się bajkowo i tak, jakby właśnie spełniały się ich sny. Nienachalne traktowanie, pełne dyskrecji i umiaru. Pensjonat Karkonoski***SPA to odpowiednie miejsce na wczasy dla nowożeńców. Zarówno z racji swego położenia jak i kameralności. Klimat obiektu, jego domowa atmosfera i panujący dookoła spokój wyróżnia Pensjonat wśród innych. Pobyt w wyjątkowym pokoju PREMIUM, bukiet kwiatów i szampan na przywitanie – to tylko niektóre z miłych gestów przygotowanych przez personel. Ciekawą propozycją są pakiety weekendowe: Romantyczny Weekend ze śniadaniem do Łóżka lub Weekend we Dwoje, gdzie nowożeńcy mogą bez ograniczeń korzystać ze strefy SPA – sauny, jacuzzi oraz tężni solankowej. Mogą również skorzystać z zabiegów kosmetycznych, np. masażu. Do dyspozycji jest również bilard oraz zniżki na niektóre atrakcje Karpacza. Wyjątkowa jest również Romantyczna Kolacja, która będzie okazją do rozmów i planowaniem wspólnej przyszłości.

Wczasy dla nowożeńców, w otoczeniu przyrody i gór są magiczne. Wyjątkowa jest przecież okazja do przyjazdu na wczasy – rozpoczyna się nowy etap w życiu, gdzie już zawsze druga połówka będzie w naszym życiu obecna. Wszystko to, co przygotował dla pary pensjonat warte jest pochwały. Drugim elementem pobytu, jest miejsce, gdzie świat wygląda zupełnie inaczej. Karpacz daje mnóstwo możliwości spędzenia wolnego czasu, od romantycznych długich spacerów leśnymi ścieżkami po górskie wędrówki. Po tak spędzonym dniu odprężenie w SPA będzie z pewnością bardzo potrzebne, a kawa doda nam energii na resztę dnia.

Choć zakochani zupełnie inaczej widzą rzeczywistość, są w siebie wpatrzeni i czasem nie zwracają uwagi na otaczający ich świat – zasługują na wymarzone wczasy. Na odpoczynek po wielomiesięcznych przygotowaniach do ślubu, na ciszę i spokój, ale przede wszystkim na czas tylko dla siebie, gdzie wszystko wokół przestaje istnieć. Nowożeńcy swoje pierwsze chwile po ślubie spędzają w Pensjonacie Karkonoskim i nie pozostaje nic innego, jak życzyć im, by podróż do tego miejsca już zawsze kojarzyła się z chwilami pełnymi magii…By wczasy w Karkonoszach zapoczątkowały regularne powroty w góry, w miejsce, w którym rozpoczęła się ich wspólna droga przez życie.

¹ Vitor de Lima Baretto

Poznaj nasze
Pakiety pobytowe
AKTUALNOŚCI
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najnowsze informacje o naszych promocjach w Karkonoskim SPA w Karpaczu.
Zobacz nasze
Vouchery
Podaruj najbliższym wyjątkowy prezent - VOUCHER  na pobyt w kameralnym, górskim SPA w Karpaczu.
KARKONOSKI*** SPA
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
tel: +48 512 512 490
Zapraszamy również do "Bałtyk Resort" nad morzem w Rewalu
© Karkonoski SPA
Regulamin
Wykonanie:
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Polskiego Funduszu Rozwoju". 
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram