Pomysł na prezent na rocznicę ślubu
Pobyt w Karpaczu to świetny pomysł na na rocznicę ślubu. Zachęcamy do wyboru jednego z naszych pakietów.

Pensjonaty na rocznicę ślubu

Rocznica ślubu to niewątpliwie okazja do świętowania. Minęło dwanaście miesięcy odkąd jest się już mężem i żoną. Wspólne szczęśliwe chwile. Głowa pełna planów i marzeń. Czas więc by uczcić szczęście w miłym miejscu. Tylko gdzie?

Pensjonat na rocznicę ślubu powinien być jedyny w swoim rodzaju. Dlaczego? Bo ma być jednocześnie prezentem dla ukochanej osoby, a pobyt w nim podziękowaniem za każdy wspólnie spędzony dzień. Niech to będzie krótki weekendowy wypad, ale intensywny, z mnóstwem atrakcji, z przygodami. W górnej części Karpacza, gdzie Karkonosze zdają się być na wyciągnięcie ręki, znajduje się Pensjonat Karkonoski***SPA. Pełen uroku, niewielki, ale idealny dla kochającego się młodego małżeństwa w każdym wieku. Przyjmuje nas w swoje progi w piękne popołudnie. Słońce świeci mocno, ale górskie powietrze nie pozwala na to, by było nam za gorąco. Szumi górski las, śpiew ptaków rozchodzi się na wszystkie strony. Zostawimy bagaże w pokoju i zaczynamy świętowanie.

Są dwa pakiety, które zostały przygotowane specjalnie na takie okazje jak rocznica ślubu: Romantyczny Weekend ze Śniadaniem do Łóżka oraz Weekend We Dwoje. W obu przypadkach spędzimy chwile w komfortowym pokoju, powitani kwiatami oraz butelką szampana. Przepyszne śniadania – w tym również śniadanie do łóżka, romantyczna kolacja przy świecach oraz cudowne chwile w SPA tj. jacuzzi, sauna oraz tężnia solankowa. Do tego również możliwość zabiegów kosmetycznych. Czy można chcieć więcej? Pensjonat precyzyjnie przygotowuje się na pobyty wyjątkowych, zakochanych gości, a obsługa dba o każdy szczegół, bo wie, że nastrój odgrywa tu główną rolę. Zresztą już samo położenie pensjonatu jest magiczne.

Poza atrakcjami, które czekają na nas w pensjonacie jest jeszcze przyroda, góry i las. Są atrakcje turystyczne, których w Karpaczu nie brakuje. Górskie szczyty, potoki i strumienie. Nie odkryte szlaki. To miejsce idealne, by świętować, by się cieszyć z tego, co mamy i by marzyć w towarzystwie ukochanej osoby. Planować przyszłość.

Po weekendzie spędzonym w Pensjonacie Karkonoski***SPA wiemy już, że to nie jest nasza ostatnia podróż w Karkonosze. Urok tego miejsca oraz ludzie, którzy je tworzą sprawili, że będzie to nasz azyl, nasze wytchnienie. Trzy dni to zdecydowanie za krótki czas, by poznać wszystko, co nas tu otacza, wszystko, co tak cieszy i uzdrawia. To miejsce, gdzie człowiek odpoczywa, dba o siebie, wycisza się i relaksuje. Miejsce, które daje wewnętrzny spokój i jednocześnie siłę na kolejne życiowe podboje. Rocznica ślubu to szczęśliwy czas. I choć mówi się, że nie ważne gdzie jesteśmy – ważne z kim, to w przypadku Karkonoszy to połączenie wydaje się być rajem na ziemi. I niech nasze powroty tutaj utwierdzają nas w tym…

Poznaj nasze
Pakiety pobytowe
AKTUALNOŚCI
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najnowsze informacje o naszych promocjach w Karkonoskim SPA w Karpaczu.
Zobacz nasze
Vouchery
Podaruj najbliższym wyjątkowy prezent - VOUCHER  na pobyt w kameralnym, górskim SPA w Karpaczu.
KARKONOSKI*** SPA
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
tel: +48 512 512 490
Zapraszamy również do "Bałtyk Resort" nad morzem w Rewalu
© Karkonoski SPA
Regulamin
Wykonanie:
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Polskiego Funduszu Rozwoju". 
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram