Pensjonaty dla Przyjaciółek

„Jesteś przyjacielem ponieważ jesteś węzłem, który łączy, lecz nie zniewala”¹. O przyjaźń trzeba dbać. Przyjaźń należy pielęgnować. Nic tak nie poprawia nastroju jak czas spędzony z Przyjaciółką, rozmowa przy kawie. W codziennej gonitwie nierzadko nie potrafimy znaleźć czasu dla osób, które są nam bliskie. Dlatego wyjazd w góry, krótki – weekendowy, z Przyjaciółką jest bardzo dobrym pomysłem.

Dzień Kobiet to doskonały pretekst, by zrobić coś tylko dla siebie. To święto wszystkich Pań kojarzy nam się z bukietem tulipanów, czekoladkami lub wyjściem do kina. Jednak coraz częściej kobiety same organizują sobie czas, by w miłej atmosferze spędzić swoje święto. Na tę okazję najlepiej wybrać miejsce, które pozwoli nam się wyciszyć, wypocząć i nadrobić wszystkie zaległości w przyjacielskich pogawędkach. Pensjonat Karkonoski***SPA przygotował specjalny, trzydniowy pakiet na Dzień Kobiet właśnie. Chcąc zrobić Przyjaciółce niespodziankę można poprosić, aby zaproszenie na pobyt zostało wysłane przez obsługę pensjonatu. Nie pozostaje więc już nic innego jak spakować walizkę i delektować się wspólnymi chwilami.

Pensjonat Karkonoski***SPA może stać się naszym Pensjonatem dla Przyjaciółek. Na powitanie bukiet kwiatów i szampan, SPA (jacuzzi, sauna oraz tężnia solankowa) a także voucher na zabiegi, śniadanie do łóżka to tylko niektóre z atrakcji jakie przygotowano. Świat wokół przestaje istnieć. Telefon można wyłączyć, by nic nie zakłóciło atmosfery przyjacielskich rozmów. O świcie budzi nas śpiew ptaków. Zanim wyruszymy na górskie szlaki i oddamy się w ręce kosmetyczki, zjemy śniadanie popijając poranna kawę. Możemy rozmawiać bez końca. Nikt nie jest w stanie zakłócić naszego spokoju. Przed południem podziwiamy Karpacz, górskie szlaki i wiele atrakcji. Urokliwe miasteczko w Karkonoszach robi wrażenia na kimś, kto na co dzień słyszy szum i uliczny gwar, wszędzie się spieszy. Tu świat stanął w miejscu. Wiosna powoli budzi się do życia, zieleni się wszystko wokół. Na szczytach gór jest śnieg, a surowe górskie powietrze przyjemnie chłodzi. Czas płynie powoli, a pory dnia wyznaczają atrakcje przygotowane w Pensjonacie. Czas wracać na obiad oraz masaże, które doskonale odprężą po całodziennych wędrówkach.

Weekend z Przyjaciółką to także doskonały pomysł na prezent oraz coraz bardziej popularna forma spędzania wolnego czasu. Mąż oraz dzieci zostają w domu, a kobiety, urzeczone tylko swoim towarzystwem mogą się zregenerować i nabrać siły na to, co przyniesie codzienność. Uśmiechnięte, wypoczęte i szczęśliwe wracamy do domu. Planujemy już kolejny taki wyjazd. Przyjaźń to piękny dar, o który trzeba dbać i poświęcać mu czas. Pensjonat Karkonoski***SPA będzie od teraz miejsce naszych spotkań, w imię Przyjaźni.

¹ Helena Oshiro

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *