Pensjonaty dla kobiet w ciąży

Oczekiwanie na nowe życie to bardzo ważny czas dla kobiety. Pełen radości, ale i niepokoju. Magiczny i wyjątkowy. Każda kobieta będąca w błogosławionym stanie zasługuje na wszystko, co najlepsze… na spokój, relaks i harmonię, która ma cudowny wpływ również na nienarodzone jeszcze dziecko.

Przyszła mama powinna spędzać jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Dlatego wyjazd w Karkonosze to doskonałe miejsce. Wiele jest szlaków, które wybrać może kobieta w ciąży, wiele jest miejsc w Karpaczu, które może odwiedzić. Oczywiście wejście na Śnieżkę czy do Schroniska Samotnia nie jest wskazane, jednakże Karpacz kusi wieloma innymi atrakcjami m.in. Kościółek Wang, Miejskie Muzeum Zabawek czy Kaplica św. Anny z dobrym źródłem.

W Karpaczu jest przyjazny i komfortowy Pensjonat Karkonoski***SPA. Położony z dala od zgiełku miasta, z cudownymi widokami na panoramę gór. Wymarzone miejsce na wypoczynek dla przyszłej mamy. W jego ofercie znajdziemy wiele pakietów, które zadbają o kobiety w ciąży. Może to być zarówno pakiet z zabiegami SPA czyli 3-dniowa Odnowa oraz 6-dniowa Odnowa (z odpowiednimi dla kobiet w ciąży zabiegami). Można wówczas zadbać o swoje dłonie i stopy, skorzystać z masażu stóp czy masażu kręgosłupa wykonywanego w pozycji siedzącej. Dobroczynne działanie ma również basen, który znajduje się w sąsiedztwie pensjonatu. W czasie wolnym można również pograć w bilard lub wypić herbatę na letnim tarasie. Sobotnie ognisko stanowi miłe zakończenie dnia.

Weekend we Dwoje czy Romantyczny Weekend Ze Śniadaniem do Łóżka to również doskonała propozycja. Jest to szczególny gość, o którego należy odpowiednio zadbać. Przepyszne, zdrowe śniadania, dobrze dobrana pielęgnacja skóry, spacer leśnymi ścieżkami, romantyczna kolacja przy świecach. Która przyszła mama o tym nie marzy? Należy też pamiętać, że są to ostatnie chwile, kiedy kobieta i mężczyzna mają czas tylko dla siebie, bo gdy pojawi się maleńki człowiek, ich świat się zmienia. Dlatego warto jak najpełniej wykorzystać wspólne chwile planując przy tym jak będzie niebawem wyglądało życie.

Kobieta w ciąży ma więc wiele możliwości spędzenia czasu w Karkonoszach. Pensjonat Karkonoski***SPA jest miejscem, w którym przyszła mama nabierze sił przed trudami macierzyństwa, wyciszy się i zadba zarówno o swoje ciało jak i umysł. Po takim pobycie kolej na następny – już z maluszkiem. Dla takich gości są również atrakcje i udogodnienia, które doceni każdy, kto kiedykolwiek podróżował z dzieckiem. Może właśnie czas spędzony w Pensjonacie Karkonoski***SPA zapoczątkuje następne przyjazdy, w powiększonym już gronie. Warto mieć swoje miejsce w górach, do którego chce się zawsze powrócić… Miejsce, gdzie na chwilę czas się zatrzymał.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *