Propozycje dla dwojga
Spędźcie romantyczne chwile tylko we dwoje. Śniadanie podawane do łóżka, kolacja przy świecach i romantyczna kąpiel w jacuzzi– to wszystko sprzyja miłosnej aurze. Taki pobyt pozwoli Wam zbliżyć się do siebie jeszcze bardziej, bądź odświeżyć i urozmaicić znajomość. Z dala od codzienności i problemów, razem w komfortowym pensjonacie. Romantyczne spacery w blasku księżyca z ukochaną osobą. Brzmi zachęcająco? A to dopiero początek atrakcji, jakie przygotowaliśmy specjalnie dla zakochanych. Zapraszamy! 🙂

Noclegi dla zakochanych

Na co dzień jesteś zabiegany, siedzisz w pracy po godzinach, a gdy wracasz do domu to padasz ze zmęczenia. W rutynowym kołowrotku obowiązków i problemów brakuje Ci czasu na spędzenie kilku chwil z ukochaną osobą. Może warto pomyśleć o wspólnym wyjeździe, choćby na kilka dni? Poszukaj najlepszych z Waszego punktu widzenia noclegów dla zakochanych i w drogę!
Pensjonaty i hotele, prześcigając się w walce o klienta i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom gości, mają w swoich ofertach specjalne pakiety dla par, np. weekend dla zakochanych, tydzień dla dwojga. Oczywiście, aby zabrać żonę czy dziewczynę na romantyczny urlop, nie musisz decydować się na pakiet. Jeśli jesteś kreatywny, chciałbyś zaskoczyć wybrankę czymś wyjątkowym – sam zaplanuj atrakcje i długość pobytu. Gotowe propozycje pensjonatów zawierają m.in.: kolacje przy świecach, śniadanie do łóżka, jacuzzi na wyłączność, butelkę szampana i kwiaty na przywitanie. Można także wykupić zabiegi odnowy biologicznej lub masaże dla zakochanych, jeśli hotel posiada własne SPA.

Niezapomniany pobyt dla dwojga

Zastanów się, może warto popuścić wodze fantazji, trochę się natrudzić i zafundować damie swojego serca najpiękniejszy i najcudowniejszy krótki wypoczynek, którego nie zapomni do końca życia. Organizację wyjazdu zacznij od wyboru miejsca, w które chciałbyś zabrać ukochaną. Tatry, Bałtyk, Karkonosze, Mazury? Poprzeglądaj w internecie oferty obiektów noclegowych. Pomyśl, o czym marzy Twoja druga połówka? O noclegu w luksusowym, nowoczesnym pensjonacie, w domku letniskowym, a może w uroczym, odrestaurowanym pałacu wśród zieleni? Możliwości jest wiele, ale to od Ciebie zależy, gdzie dokonasz rezerwacji.

Atrakcje dla zakochanych

Zorientuj się, jakie atrakcje są w pobliżu wybranego hotelu lub w pobliskiej miejscowości. Przeglądnij fora internetowe, nawiąż na nich rozmowę, opisz, na czym Ci zależy, a z pewnością wyklaruje Ci się obraz miejsc, które zachwycą Was oboje.
Porozmawiaj z obsługą pensjonatu. Dowiedz się, czy mogą zorganizować Wam romantyczną kolację przy świecach np. w ogrodzie albo na balkonie Waszego pokoju. A może wieczorny rejs po jeziorze w towarzystwie skrzypka lub wschód słońca na dachu hotelu? Wszystko zależy od Twojej wyobraźni, chęci działania i siły przekonywania zaangażowanych do przedsięwzięcia ludzi.
Jeśli Twoja wybranka nie jest jeszcze Twoją żoną, może właśnie na tym wyjeździe poprosisz ją o rękę? Ten wyjątkowy moment wymaga specjalnej oprawy i nie chodzi tu wcale o kosztowne zabiegi, ale o zaplanowanie go w taki sposób i w takiej scenerii, aby dziewczyna była kompletnie zaskoczona i zachwycona zarazem. Jeśli to ta jedyna, naprawdę warto się postarać.
Kilkudniowy wypad dla zakochanych to świetna okazja do nacieszenia się sobą, podkręcenia temperatury w związku i zwolnienia tempa, które na co dzień jest bardzo wysokie. Postaraj się, aby urlop ten był naprawdę wyjątkowy i na zawsze zapamiętany przez Ciebie i Twoją ukochaną.

Poznaj nasze
Pakiety pobytowe
AKTUALNOŚCI
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najnowsze informacje o naszych promocjach w Karkonoskim SPA w Karpaczu.
Zobacz nasze
Vouchery
Podaruj najbliższym wyjątkowy prezent - VOUCHER  na pobyt w kameralnym, górskim SPA w Karpaczu.
KARKONOSKI*** SPA
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
tel: +48 512 512 490
Zapraszamy również do "Bałtyk Resort" nad morzem w Rewalu
© Karkonoski SPA
Regulamin
Wykonanie:
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Polskiego Funduszu Rozwoju". 
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram