Pomysł na święta w hotelu
Święta poza domem to idealny pomysł, aby zamiast w kuchni spędzić je z rodziną. Zobacz nasze świąteczne pakiety.

Noclegi na święta

Boże Narodzenie czy Wielkanoc to w naszej tradycji magiczny czas, który powinniśmy spędzać z najbliższymi, nacieszyć się swoją obecnością i wspólnie przeżywać chwile radosnego oczekiwania. Choć wielu nie wyobraża sobie spędzenia świąt poza domem, warto pomyśleć o takiej odmianie i zabrać rodzinę na świąteczny wypoczynek. Wiele pensjonatów w różnych zakątkach polski oferuje specjalne pakiety pobytowe i udogodnienia w okresie świąt, które pozwolą Tobie i Twoim najbliższym spędzić te wyjątkowe dni tak, jak chcesz. Jeżeli zależy Ci na tradycyjnym przeżywaniu świąt, pachnącej choince i wieczerzy wigilijnej albo na śniadaniu wielkanocnym z lokalnymi przysmakami, z pewnością znajdziesz hotel, który zapewni Tobie domową atmosferę. Jeśli na czas Bożego Narodzenia czy Wielkanocy chciałbyś zaszyć się z dala od wszystkich i po prostu odpocząć - przejrzyj oferty pensjonatów, poczytaj opinie na internecie, a na pewno znajdziesz miejsce, w którym będziesz mógł się zaszyć.

Dla wielu osób nie do pomyślenia jest spędzenie Wigilii poza rodzinnym domem, bez krzątaniny i gruntownych porządków. Jednak w dzisiejszym zabieganym świecie, kiedy coraz mniej czasu spędzamy z najbliższymi, dlatego warto pomyśleć o świątecznym wyjeździe, który pozwoli Wam się nacieszyć sobą, a jednocześnie zjeść tradycyjną kolację z prezentami czy śniadanie ze święconką.

Pakiety pobytowe na święta w pensjonatach obejmują nie tylko uroczysty posiłek, ale także np. wspólne ubieranie choinki i dekorowanie sali, warsztaty pieczenia świątecznych ciasteczek, a nawet wizytę Świętego Mikołaja i drobne upominki. Jeśli hotel posiada SPA, możesz poświęcić trochę czasu na relaks i odpoczynek. Wyobraź to sobie: dni, które co roku spędzasz na sprzątaniu, gotowaniu, niekończących się zakupach i zamieszaniu, możesz w tym roku spędzić spokojnie, rozkoszując się ciszą i spokojem, a przede wszystkim swoją rodziną. Pracownicy pensjonatów dokładają wszelkich starań, aby te wyjątkowe chwile w roku były prawdziwie niezapomniane. Pakiety obejmują najczęściej określoną ilość noclegów z wyżywieniem i dodatkowymi udogodnieniami. Zastanów się, gdzie chciałbyś spędzić święta. Jeśli lubisz sporty zimowe, koniecznie zdecyduj się na Boże Narodzenie w górach, aby aktywnie spędzić kilka wolnych dni. Wielkanoc, pierwsze wiosenne dni, możesz spędzić gdziekolwiek zechcesz.

Pamiętaj, że święta to nie tylko Boże Narodzenie i Wielkanoc, ale także Boże Ciało czy inne święta kościelne (np. Matki Boskiej Zielnej), które są dniami wolnymi od pracy, a w poszczególne lata wypadają tak, że mamy długi weekend. Wtedy to właściciele hoteli przygotowują specjalną ofertę weekendową, która niestety wiąże się często z wyższą ceną za nocleg. Święta to okazja do spędzenia z najbliższymi kilku dni poza domem, szanując jednak tradycję i przeżywając pamiątkę wydarzeń religijnych. Pensjonaty i hotele oferują na ten wyjątkowy czas pakiety noclegowe i szereg udogodnień, abyś poczuł domową atmosferę i rodzinne ciepło z dala od domu.

Poznaj nasze
Pakiety pobytowe
AKTUALNOŚCI
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najnowsze informacje o naszych promocjach w Karkonoskim SPA w Karpaczu.
Zobacz nasze
Vouchery
Podaruj najbliższym wyjątkowy prezent - VOUCHER  na pobyt w kameralnym, górskim SPA w Karpaczu.
KARKONOSKI*** SPA
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
tel: +48 512 512 490
Zapraszamy również do "Bałtyk Resort" nad morzem w Rewalu
© Karkonoski SPA
Regulamin
Wykonanie:
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Polskiego Funduszu Rozwoju". 
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram