Pobyt dla firm
Zapraszamy na spotkania firmowe w Karkonoski SPA.

Noclegi na spotkanie firmowe

Szukasz idealnego miejsca na spotkanie firmowe dla swoich pracowników? Obecnie wielu pracodawców organizuje tego typu wyjazdy. Jednak warto zastanowić się nad miejscem, ponieważ wpływa to na wizerunek firmy. Wyjątkowy obiekt na pewno sprzyja integracji oraz dobrej atmosferze. Ponadto zapewnienie dodatkowych atrakcji podnosi prestiż takiego przedsięwzięcia.
Właściciele hoteli czy pensjonatów, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, stale poszerzają swoją ofertę. Dlatego też spotkanie firmowe może być połączone z noclegiem. Biorąc pod uwagę Twoje wymagania co do takiego spotkania to oferta zazwyczaj przygotowywana jest indywidualnie, w zależności od potrzeb. Wiadomo, że żaden z właścicieli nie może sobie pozwolić, aby coś poszło nie tak. Stąd jakość oferowanych usług jest na jak najwyższym poziomie.
Warto zauważyć, że w cenie noclegu, możesz mieć zapewnione dodatkowe atrakcje, takie, jak np. SPA czy całodzienny bufet z napojami. Twoi pracownicy odpoczną w komfortowo wyposażonych pokojach, z łazienkami, TV oraz Wi-Fi. Brzmi obiecująco? Ale nie masz czasu na przeglądanie ofert? Co byś powiedział na zorganizowanie takiego spotkania w stolicy Karkonoszy, Karpaczu? Wspaniałe, górskie krajobrazy oraz wyjątkowy klimat robią niezwykłe wrażenie. Twoje spotkanie firmowe połączone z noclegiem może być w Pensjonacie Karkonoskim.
Jest on w samym centrum Karpacza. Do tego bliskość szlaków i stoków narciarskich decyduje o jego atrakcyjności. Ponadto położenie blisko Hotelu Gołębiewski pozwala na korzystanie z dodatkowych przyjemnności, jak choćby kręgielni czy aquaparku „Tropkiana”. W cenie noclegu jest SPA. Twoi pracownicy będą Ci wdzięczni za taki relaks. Jak wiadomo wypoczęty pracownik jest bardziej produktywny. Poza tym takie wyjazdy mogą być niezłą formą motywacji dla Twoich ludzi.
Jeśli chodzi o SPA, to do dyspozycji masz jacuzzi, saunę fińską lub parową, a także tężnię solankową. Wszystko w cenie noclegu. Dostępne są także masaże oraz gabinet kosmetyczny, jednak jest to już dodatkowo płatne.
Warto zauważyć, że wszystkie posiłki serwowane są w restauracji. Śniadania i obiadokolacje w formie bufetu sprawią, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Bogactwo smaków, świeże owoce i warzywa, jak również ciasta własnego wypieku zadowolą nawet najbardziej wymagających gości.
Należy dodać, że w czasie wolnym możesz odwiedzić w Karpaczu wiele ciekawych miejsc, jak choćby Muzeum Zabawek czy Turystyki i Sportu. Dla żądnych wrażeń jest park linowy przy skoczni Orlinek. Mając nawet niewiele czasu dotrzesz na najwyższy szczyt, jakim jest Śnieżka, a to wszystko za sprawą wyciągu na Kopę. Stąd już rzut beretem na sam szczyt.
Niewygórowana cena oraz dodatkowe atrakcje sprawią, że Ty i Twoi pracownicy na pewno będziecie zadowoleni ze spotkania. To wyjątkowe miejsce sprawi, że niejedna osoba będzie chciała tu wrócić.

Poznaj nasze
Pakiety pobytowe
AKTUALNOŚCI
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najnowsze informacje o naszych promocjach w Karkonoskim SPA w Karpaczu.
Zobacz nasze
Vouchery
Podaruj najbliższym wyjątkowy prezent - VOUCHER  na pobyt w kameralnym, górskim SPA w Karpaczu.
KARKONOSKI*** SPA
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
tel: +48 512 512 490
Zapraszamy również do "Bałtyk Resort" nad morzem w Rewalu
© Karkonoski SPA
Regulamin
Wykonanie:
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Polskiego Funduszu Rozwoju". 
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram