Po wielu latach ciężkiej pracy, jesteś już na emeryturze? To właśnie teraz możesz odpoczywać, zwiedzać oraz realizować to, czego nie udało się podczas aktywności zawodowej.
Jeszcze do niedawna słysząc słowo emerytura przed oczami rysował Ci się obraz babci lub dziadka, siedzących w kapciach, na bujanym fotelu. Dzisiaj wiesz, że osoba będąca na emeryturze, to osoba aktywna. Zupełnie zmieniło się podejście do życia. Każdy chce jak najdłużej być w dobrej formie, zarówno psychicznej, jak i fizycznej. Obecnie dla emerytów jest wiele możliwości rozwoju, jak choćby Uniwersytety Trzeciego Wieku. Ponadto możesz liczyć, na różnego rodzaju zniżki np. na wycieczki czy noclegi. Właściciele pensjonatów i domów wczasowych stale rozszerzają swoje oferty. W cenie noclegu w wielu miejscach, masz wliczone jeszcze dodatkowe usługi.
W związku z tym, co powiesz na kilka dni w Karkonoszach? Tutaj, u podnóża Śnieżki, w Karpaczu, w komfortowo urządzonym Pensjonacie Karkonoskim, spędzisz miło czas, z dala od hałasu i codziennego zgiełku. Na uwagę zasługuje fakt, że pensjonat zlokalizowany jest w centrum, w pobliżu szlaków turystycznych i stoków narciarskich. Stąd jest niedaleko do wielu atrakcji Karpacza.
Odpoczniesz w elegancko urządzonym pokoju, z łazienką. Panująca tu atmosfera oraz miła i służąca pomocą obsługa, sprawi, że poczujesz się jak w domu. W każdym pokoju jest TV, radio oraz internet Wi-Fi. W cenie noclegu, masz do dyspozycji całodzienny bufet z różnymi napojami, w tym kawą oraz wieloma gatunkami herbat. Wyobraź sobie, jak siedzisz na tarasie, pijesz kawę, a przed Tobą rozciągają się górskie szczyty. Do tego ciasto własnego wypieku i czego chcieć więcej? Oprócz słodkości w restauracji, znajdującej się w pensjonacie, serwowane są śniadania w formie szwedzkiego stołu oraz dania obiadowe. Z pewnością, nawet najbardziej wymagający smakosz, znajdzie tu coś dla siebie.
Jednak to nie wszystko. Twojemu ciału również należy się odpoczynek. Wiadomo, że w pewnym wieku człowiek narzeka już na wszystko, tu go boli, a tam strzyka. Dlatego też, skorzystaj ze SPA, które jest w cenie pobytu. Odporność swojego organizmu wzmocnisz korzystając z sauny. Jest zarówno fińska, jak i parowa. A co powiesz na ciepłą kąpiel w jacuzzi? Taki relaks to sama przyjemność. Jeśli zatęsknisz za morzem, to wizyta w tężni solankowej sprawi, że poczujesz powiew morskiej bryzy. Natomiast ulgę w bólach kręgosłupa przyniosą masaże. Szeroka oferta, pozwoli wybrać coś dla siebie. Są masaże lecznicze oraz relaksacyjne. Szczęścia dopełni wizyta w gabinecie kosmetycznym.
Należy zaznaczyć, że część zabiegów jest w cenie noclegu, a za niektóre trzeba dopłacić, jednak czy nie warto zafundować sobie odrobinę przyjemności. Do tego masz zniżki na wiele atrakcji np. do groty solnej do Studia Szkła Artystycznego „Pasja”. Ponadto na terenie pensjonatu jest dozorowany parking.
To wszystko sprawi, że nie pożałujesz wydanych pieniędzy i z pewnością wrócisz tu nie raz.

Poznaj nasze
Pakiety pobytowe
AKTUALNOŚCI
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najnowsze informacje o naszych promocjach w Karkonoskim SPA w Karpaczu.
Zobacz nasze
Vouchery
Podaruj najbliższym wyjątkowy prezent - VOUCHER  na pobyt w kameralnym, górskim SPA w Karpaczu.
KARKONOSKI*** SPA
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
tel: +48 512 512 490
Zapraszamy również do "Bałtyk Resort" nad morzem w Rewalu
© Karkonoski SPA
Regulamin
Wykonanie:
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Polskiego Funduszu Rozwoju". 
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram