Pomysł na święta w hotelu
Święta poza domem to idealny pomysł, aby zamiast w kuchni spędzić je z rodziną. Zobacz nasze świąteczne pakiety.

Święta z dzieckiem

Jeśli chcesz w tym roku spędzić święta z dzieckiem poza domem, to warto wybrać się w góry. Zimowa aura Karkonoszy pozwoli przeżyć Wam magicznie rodzinne Boże Narodzenie. Zapraszamy wszystkie rodziny z dziećmi do pensjonatu Karkonoskiego w Karpaczu Górnym. Nasz pensjonat położony jest blisko aquaparku, stoków narciarskich oraz szlaków turystycznych. To właśnie u nas  będziecie mogli zjeść uroczystą kolację wigilijną , która odbędzie się przy blasku choinki i kominka. Tradycyjne bożonarodzeniowe potrawy, niesamowita atmosfera oraz mały prezent od Mikołaja dla Waszych dzieci sprawią, że poczujecie się jak w domu. Święta z dzieckiem uatrakcyjni Wam sala zabaw oraz kącik zabaw w restauracji. Kolorowe talerzyki i sztućce, krzesełka do karmienia oraz przybory do malowania to tylko niektóre z atrakcji naszego pensjonatu.
Zapraszamy wszystkie rodziny do spędzenia niezapomnianych Świąt Bożego Narodzenia w naszym przyjaznym dzieciom pensjonacie.

Poznaj nasze
Pakiety pobytowe
AKTUALNOŚCI
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najnowsze informacje o naszych promocjach w Karkonoskim SPA w Karpaczu.
Zobacz nasze
Vouchery
Podaruj najbliższym wyjątkowy prezent - VOUCHER  na pobyt w kameralnym, górskim SPA w Karpaczu.
KARKONOSKI*** SPA
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
tel: +48 512 512 490
Zapraszamy również do "Bałtyk Resort" nad morzem w Rewalu
© Karkonoski SPA
Regulamin
Wykonanie:
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Polskiego Funduszu Rozwoju". 
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram