Pomysł na prezent urodzinowy
Pobyt w Karpaczu to świetny pomysł na prezent urodzinowy. Zachęcamy do wyboru jednego z naszych pakietów.

Urodziny Karpacz

Zbliżają się Twoje urodziny a ty nie chcesz ich spędzić w domu. Planujesz zrobić partnerowi prezent-niespodziankę?  Marzysz o hucznej imprezie, urodzinach w gronie przyjaciół lub zabawie przy ognisku? Chciałbyś to połączyć z wycieczką w góry? Jest tyle ofert urodzinowych w internecie, jednak żadna nie zainteresowała cię. Mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: zorganizuj urodziny w Karpaczu. Karpacz to doskonałe miejsce na urodziny. Z przyjemnością zorganizujemy przyjęcie urodzinowe w przytulnej restauracji Pensjonatu Karkonoskiego, w której podamy smaczne dania. Jeśli wolisz romantyczną kolację urodzinową przy cieple kominka to musisz skorzystać z naszej oferty urodzinowej. Na życzenie gości zamówimy tort urodzinowy z dedykacją lub zdjęciem solenizanta. Jeśli nadal masz wątpliwości to możliwość skorzystania z masaży, sauny oraz odnowy biologicznej z pewnością cię przekonają do spędzenia urodzin w Pensjonacie Karkonoskim w Karpaczu. Natomiast nasze przestronne i wygodne pokoje, pozwolą w pełni się zrelaksować po przyjęciu urodzinowym.
Domowa atmosfera oraz miła obsługa sprawią, że urodziny w Karpaczu pozostaną zapamiętane jako niezwykłe wydarzenie w Waszym życiu. Karpacz i urodziny kojarzą się z dobrą zabawą w Pensjonacie Karkonoski SPA.

Poznaj nasze
Pakiety pobytowe
AKTUALNOŚCI
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najnowsze informacje o naszych promocjach w Karkonoskim SPA w Karpaczu.
Zobacz nasze
Vouchery
Podaruj najbliższym wyjątkowy prezent - VOUCHER  na pobyt w kameralnym, górskim SPA w Karpaczu.
KARKONOSKI*** SPA
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
tel: +48 512 512 490
Zapraszamy również do "Bałtyk Resort" nad morzem w Rewalu
© Karkonoski SPA
Regulamin
Wykonanie:
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Polskiego Funduszu Rozwoju". 
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram