Pomysł na święta w hotelu
Święta poza domem to idealny pomysł, aby zamiast w kuchni spędzić je z rodziną. Zobacz nasze świąteczne pakiety.

Rodzinne święta w Karpaczu

Z roku na rok coraz więcej osób decyduje się spędzić święta poza domem. Największe oblężenie przeżywają wtedy polskie góry, które zachwycają turystów malowniczymi krajobrazami zarówno zimą jak i latem.Też chciałbyś wyjechać na święta? Odwiedź główny ośrodek turystyczny w Sudetach- Karpacz, rodzinne święta przeżyj w sposób wyjątkowy i niezapomniany.
Nasz Pensjonat*** Karkonoski oferuje pakiet pobytowy na Święta Bożego Narodzenia 2011, a także Wielkanoc 2012. Zarezerwuj już teraz! Zimą czeka na Ciebie i Twoją rodzinę narciarskie szaleństwo, a w naszym pensjonacie niezapomniana wieczerza wigilijna przy pachnącej choince i blasku kominka.
Na Święta Wielkanocne wybierz się na górskie wędrówki w buchających zielenią plenerach, odwiedź liczne okoliczne atrakcje jak Świątynia Wang, zamek Chojnik, Muzeum Zabawek , zasmakuj dobrej zabawy w Parku Wodnym Tropikana, na letnim torze saneczkowym, w Western City, bądź podczas gry w kręgle.
Interesujące atrakcje dla dzieci w naszym pensjonacie, sympatyczna obsługa, piękne położenie, a także zabiegi kosmetyczne, masaże, czy chwile w saunie pozwolą nie tylko poczuć magię świąt, ale też w pełni się zrelaksować. Miasto Karpacz rodzinne święta zagwarantuje Ci niezapomniane!

Poznaj nasze
Pakiety pobytowe
AKTUALNOŚCI
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najnowsze informacje o naszych promocjach w Karkonoskim SPA w Karpaczu.
Zobacz nasze
Vouchery
Podaruj najbliższym wyjątkowy prezent - VOUCHER  na pobyt w kameralnym, górskim SPA w Karpaczu.
KARKONOSKI*** SPA
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
tel: +48 512 512 490
Zapraszamy również do "Bałtyk Resort" nad morzem w Rewalu
© Karkonoski SPA
Regulamin
Wykonanie:
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Polskiego Funduszu Rozwoju". 
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram