Pomysł na święta w hotelu
Święta poza domem to idealny pomysł, aby zamiast w kuchni spędzić je z rodziną. Zobacz nasze świąteczne pakiety.

Pensjonat na święta

Święta to czas radosnego oczekiwania, pełen rodzinnych przygotowań. Każdego roku gorączka bożonarodzeniowa zaczyna się już na początku grudnia, a im bliżej świąt, tym więcej pracy. Podobnie jest ze świętami wielkanocnymi, które także wymagają odpowiedniej oprawy. A może w tym roku spędzisz święta z rodziną poza domem, np. w górach?

Wiele osób nie wyobraża sobie spędzenia świąt w hotelu, z dala od krewnych i rodzinnego domu, choć nie ma w tym nic złego, jeśli nie zostawiamy żadnej bliskiej osoby samej. Święta są piękne, ale czy nie masz czasem dość tych wszystkich przygotowań? Godziny spędzone w kuchni i na zakupach, generalne porządki, przestawianie mebli, żeby wszyscy zmieścili się przy stole… Powiedzmy sobie szczerze, większość tych prac jest na głowie pani domu, która momentami ma tego wszystkiego dosyć. By przynieść ulgę spracowanym kobietom i ich rodzinom, pensjonaty zachęcają do spędzania świąt w ich progach, oferując w tym czasie liczne atrakcje, zachowując jednocześnie nastrojowy klimat i trzymając się tradycji.

Podczas takiego wyjazdu Twoja rodzina będzie mogła spożyć wspólnie śniadanie wielkanocne lub wieczerzę wigilijną. Wielką frajdą dla dzieci będzie wspólne malowanie jajek albo ich poszukiwanie w ogrodzie, a zimą wizyta Świętego Mikołaja czy lukrowanie pierniczków.

Takie wyjazdy są wspaniałą okazją do zacieśniania rodzinnych więzi i cieszenia się wspólnie spędzanym czasem, gdyż nie jest się pochłoniętym przygotowaniami. Co ważne, nie odczuwa się takiego stresu i w pełni można się zrelaksować. Właściciele hoteli szanują tradycję, dlatego dokładają wszelkich starań, abyśmy w te wyjątkowe dni czuli się jak goście we własnym domu. Dla dzieci niewątpliwą atrakcją będzie masa prezentów odpakowywanych w nowym miejscu. Zimą niektóre hotele organizują kuligi, dowożą pod wyciągi narciarskie, więc atrakcji na pewno nie zabraknie. Czas, który w domu spędzilibyście w kuchni, możesz wykorzystać na zwiedzanie, uprawianie sportów, albo po prostu na leniuchowanie. W miejscowościach turystycznych większość obiektów i lokali jest normalnie otwartych poza pierwszymi dniami świąt.

Poza świątecznymi atrakcjami, możesz korzystać z pensjonatu jak podczas normalnego urlopu. Jeśli obiekt posiada własne SPA, to nie tylko wypoczniesz, ale i poprawisz wygląd swojej skóry, zapewniając jej kilka zabiegów kosmetycznych. Wyobraź sobie, że w czasie, kiedy Twoje koleżanki sprzątają, gotują, pieką, nie wiedzą, w co ręce włożyć, Ty leżysz w jacuzzi z lampką wina. Czy taki wyjazd to nie sposób na idealne święta?

Magicznego czasu świąt wcale nie musisz spędzać jak co roku w domu, lecz możesz zabrać najbliższych na niezapomniane ferie świąteczne, będące połączeniem przeżywania uroczystości i wypoczynkiem. Czas ten, spędzony w komfortowym pensjonacie, pozwoli Wam nacieszyć się sobą i zregenerować siły.

Poznaj nasze
Pakiety pobytowe
AKTUALNOŚCI
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najnowsze informacje o naszych promocjach w Karkonoskim SPA w Karpaczu.
Zobacz nasze
Vouchery
Podaruj najbliższym wyjątkowy prezent - VOUCHER  na pobyt w kameralnym, górskim SPA w Karpaczu.
KARKONOSKI*** SPA
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
tel: +48 512 512 490
Zapraszamy również do "Bałtyk Resort" nad morzem w Rewalu
© Karkonoski SPA
Regulamin
Wykonanie:
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Polskiego Funduszu Rozwoju". 
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram