Pensjonat na urodziny

Chciałbyś sprawić komuś bliskiemu wyjątkowy prezent na urodziny? A może szukasz miejsca, gdzie mógłbyś wspólnie ze znajomymi świętować swoje okrągłe urodziny? Pomyśl w takim razie o kilkudniowym wypadzie w góry, który dostarczy wrażeń nawet tym, którzy niechętnie przemierzają turystyczne szlaki.

Warte odwiedzenia są będące największym z pasm Sudetów – Karkonosze. Majestatycznie góruje nad nimi zwieńczona charakterystycznym budynkiem obserwatorium meteorologicznego Śnieżka, u stóp której leży Karpacz. Miejscowość ta jest jednym z najbardziej znanych górskich kurortów w Polsce, oferująca liczne atrakcje i możliwości przez cały rok. Jest to świetne miejsce na spędzenie swoich lub kogoś bliskiego urodzin i na pewno nie będziecie się tu nudzić. Poza wędrówkami i odwiedzeniem schronisk górskich, możesz tu także zobaczyć m.in. Prywatne Muzeum Techniki i Budowli z Klocków Lego i Karkonoskie Tajemnice, gdzie przeżyjesz pełną magii i czarów przygodę, a także poznasz przedstawioną w ciekawej formie historię regionu.

Świetnym prezentem urodzinowym będą niezapomniane chwile w Ośrodku Sportów Ekstremalnych „Orlinek”, mieszczącym się na nieczynnej skoczni. Jest to największy tego typu ośrodek w Polsce, a do tego jedyne miejsce w kraju, gdzie codziennie można skoczyć na bungee. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwa doświadczona i wykwalifikowana kadra. Dużo radości dużym i małym dostarczą też Letni Tor Saneczkowy oraz całoroczna zjeżdżalnia Alpejski Tor Bobslejowy ALPINE-COASTER. W Karpaczu działa także Całoroczne Lodowisko o powierzchni 600m², dzięki czemu nawet w lecie możemy poszaleć na łyżwach.

Wymarzone urodziny możesz spędzić np. w „Pensjonacie Karkonoskim”, który oferuje komfortowe pokoje i smaczne wyżywienie, a do tego jest oddalony zaledwie o 300 metrów od parku wodnego „Tropikana”, który mieści się w „Hotelu Gołębiewski”. Liczne baseny, zjeżdżalnie, jacuzzi, bicze wodne, sauny i różne inne atrakcje zapewnią frajdę małym i dużym. Dzięki tak świetnej lokalizacji „Pensjonatu Karkonoskiego”, nie musisz się martwić o to, kto będzie kierowcą i kosztami parkingu. Z hotelu do centrum zajdziesz spacerkiem w 25 min., a tam czekają na Was liczne lokale gastronomiczne i puby.

Na Wasze życzenie obsługa może zorganizować Wam wieczorek taneczny w hotelowej restauracji, urządzonej na styl górski. Jeśli wolisz ognisko lub kiełbaski z grilla, to żadne problem, ponieważ je zorganizować w ogrodzie. Jest tam także boisko i stół bilardowy, więc możecie wprowadzić trochę rywalizacji i ustalić, że np. ten, kto przegra, niesie na drugi dzień wszystkie plecaki. Przyjemnie czas spędzicie także na tarasie, delektując się np. poranną kawą po ciężkiej nocy.

Pomysł na spędzenie urodzin z przyjaciółmi na kilkudniowym wypadzie jest świetny i pozwoli Wam nie tylko odpocząć, ale i poznać nowe miejsca, a przede wszystkim będzie okazją do dobrej zabawy. Miejscem, które gwarantuje moc wrażeń i atrakcji jest Karpacz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *