Zakończyłeś aktywność zawodową, dysponujecie większą ilością wolnego czasu w ciągu całego roku nie tylko podczas urlopu? Daje Ci to wiele możliwości zaplanowania wyjazdu poza wakacjami lub feriami (albo spontanicznego podjęcia decyzji o szalonym wyjeździe) w miejsca, które chciałbyś zobaczyć, ale dotychczasowe wspólne, rodzinne wyjazdy na to nie pozwalały.

Teraz możesz myśleć tylko o swoich potrzebach, pragnieniach, marzeniach. Lubisz aktywnie spędzać wolny czas? Do najpopularniejszych sposobów aktywnego spędzania wolnego czasu (także wśród emerytów) należy turystyka – piesza, rowerowa, dzięki której możecie zapoznać się z najciekawszymi miejscami w danej okolicy i poszerzyć swoje horyzonty. Jeżeli nie posiadasz własnego sprzętu np. do nordic walking możecie wypożyczyć na miejscu.

Poszukaj pensjonatu, który znajduje się w regionie posiadającym niezliczoną ilość atrakcyjnych miejsc dla pieszych wycieczek, terenów urzekających swoim pięknem o każdej porze roku. Wybierając atrakcyjne miejsce pobytu, pamiętaj o znalezieniu pensjonatu, który nie tylko będzie pełnił rolę noclegowni, ale zapewni także relaks po trudach wędrówek. Czy można sobie wyobrazić wspanialsze zakończenie dnia niż pobyt w saunie fińskiej, parowej lub w tężni solankowej, a może kąpiel w wannie spa – jacuzzi? Sprawdź także, co zawierają oferowane pakiety pobytowe.

Przebywając w pensjonacie, który może zaoferować SPA, miejsce gwarantujące pełny relaks i doskonałe samopoczucie masz gwarancję, że nawet w czasie kiedy kiepska pogoda nie zachęca do spacerów, możesz poprawić swoją kondycję fizyczną i psychiczną. Może nigdy nie korzystałeś z gabinetów masażu lub kosmetycznych, wybierając na urlop pensjonat oferujący takie zabiegi masz cudowną okazję aby z tego skorzystać.

Wyjazd na odpoczynek poza sezonem ma wiele zalet: niższe ceny, mniej gości, mniej krzyków dzieci, mniej turystów w znanych kurortach. „złota Polska jesień” w górach urzeka pięknymi barwami, a nad morzem obfituje dużą zawartością jodu w powietrzu. Jeżeli pensjonat dysponuje dużym ogrodem, w którym jest miejsce do grillowania, leżakowania, także w słoneczne wiosenne lub jesienne dni możecie poczuć się jak w pełni lata.

Wieczory dłuższe niż te letnie można miło spędzić w kawiarni przy lampce wina, szachach lub wybornej herbacie, a może rozegrać mecz bilardowy z grupą nowo poznanych przyjaciół?

Możliwości fajnego, czynnego wypoczynku jest wiele. Od Ciebie zależy czy znajdziecie odpowiednie miejsce, które Tobie to umożliwi. Nie kieruj się wyłącznie ceną, ale wygodą i tym, co pensjonat może Tobie zaproponować, aby to był naprawdę wyjątkowy wyjazd. Tylko pensjonat zapewniający perfekcyjną, miłą, życzliwą obsługę, pyszne posiłki, wszelkie udogodnienia, sprawi że pobyt będzie komfortowy, bezstresowy i na długo pozostanie w Twojej pamięci.

Poznaj nasze
Pakiety pobytowe
AKTUALNOŚCI
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najnowsze informacje o naszych promocjach w Karkonoskim SPA w Karpaczu.
Zobacz nasze
Vouchery
Podaruj najbliższym wyjątkowy prezent - VOUCHER  na pobyt w kameralnym, górskim SPA w Karpaczu.
KARKONOSKI*** SPA
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
tel: +48 512 512 490
Zapraszamy również do "Bałtyk Resort" nad morzem w Rewalu
© Karkonoski SPA
Regulamin
Wykonanie:
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Polskiego Funduszu Rozwoju". 
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram