Propozycje dla dwojga
Spędźcie romantyczne chwile tylko we dwoje. Śniadanie podawane do łóżka, kolacja przy świecach i romantyczna kąpiel w jacuzzi– to wszystko sprzyja miłosnej aurze. Taki pobyt pozwoli Wam zbliżyć się do siebie jeszcze bardziej, bądź odświeżyć i urozmaicić znajomość. Z dala od codzienności i problemów, razem w komfortowym pensjonacie. Romantyczne spacery w blasku księżyca z ukochaną osobą. Brzmi zachęcająco? A to dopiero początek atrakcji, jakie przygotowaliśmy specjalnie dla zakochanych. Zapraszamy! 🙂

Pensjonat dla dwojga

Marzysz o romantycznym weekendzie we dwoje? Chcesz zaskoczyć swoją drugą połówkę? Tak, tak… Ale jak to zorganizować? Nie musisz się już głowić - skorzystaj z bogatej oferty pensjonatów, które mają doświadczenie w organizowaniu takich wyjazdów i sprawią, że te trzy dni na zawsze zapiszą się w Waszej pamięci.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom gości, hotele gotowe są podejmować pary iście po królewsku. Scenariusz takiego weekendu zależy od pensjonatu i preferencji zakochanych, ale może to wyglądać na przykład tak: przyjeżdżasz z ukochaną na weekend w góry. W komfortowym pokoju czy apartamencie witają Was kwiaty i butelka dobrego szampana. Po rozpakowaniu czeka na Was romantyczna kolacja z lampką wina, po której możecie jeszcze skorzystać ze SPA: jacuzzi, sauna, a może tężnia solankowa? Śniadanie zostanie Wam podane do łóżka, więc nie musicie rezygnować z igraszek przed południem. Później możecie wybrać się na wycieczkę po okolicy lub (co z pewnością ucieszy panie) zakupy. Po powrocie czekać na Was będzie zarezerwowane na wyłączność jacuzzi (niektóre pensjonaty mają to w pakiecie) i gabinet odnowy biologicznej. Zrelaksowani zjecie kolację przy świecach, a później zabierzesz ukochaną na romantyczny spacer. Pracownik recepcji czy obsługi z pewnością podpowie Ci, gdzie warto się przejść lub gdzie znajduje się jakieś urokliwe miejsce, z którego jest zapierający dech w piersiach widok na zachód (albo wschód) słońca. Jak na błogi i romantyczny weekend przystało, trzeciego dnia  śniadanie także podadzą Wam do łóżka, a jeszcze przed wyjazdem zdążycie skorzystać z sauny i jacuzzi. Warto chwilę jeszcze poświęcić na zwiedzenie czegoś w pobliżu i możecie wracać do domu.

Prawda, że brzmi to kusząco? Sceny rodem z filmu są na wyciągnięcie ręki (i portfela). Przed wyjazdem przejrzyj strony internetowe i przewodniki, aby dowiedzieć się, co w danej miejscowości i jej okolicy warto zobaczyć, co zainteresowałoby Twoją partnerkę. Pamiętaj, że pracownicy hotelu to głównie ludzie miejscowi, więc od nich uzyskasz pomoc odnośnie ciekawych miejsc, atrakcji, a także spraw „na ostatnią chwilę” – kwiaciarni czy salonu jubilerskiego.

W przypadku wyjazdu we dwoje, wyjazdu, który ma być niezapomniany, nie kieruj się ceną, tylko wygodą i tym, co hotel może Ci zaproponować, aby to był naprawdę wyjątkowy czas dla Was. Sprawdź, z jakich urządzeń i zabiegów można skorzystać w hotelowym SPA, czy pakiet obejmuje wyłączność, jakie są atrakcje przewidziane dla dwojga.

Jeśli planujesz romantyczny weekendowy wypad z ukochaną nie trać czasu i energii na obmyślanie, jak przemycić śniadanie do pokoju czy rezerwować gdzieś w restauracji na mieście kolację przy świecach, tylko skorzystaj z gotowych pakietów oferowanych przez pensjonaty, a z pewnością wyjedziecie stamtąd jeszcze bardziej zakochani w sobie.

Poznaj nasze
Pakiety pobytowe
AKTUALNOŚCI
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najnowsze informacje o naszych promocjach w Karkonoskim SPA w Karpaczu.
Zobacz nasze
Vouchery
Podaruj najbliższym wyjątkowy prezent - VOUCHER  na pobyt w kameralnym, górskim SPA w Karpaczu.
KARKONOSKI*** SPA
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
tel: +48 512 512 490
Zapraszamy również do "Bałtyk Resort" nad morzem w Rewalu
© Karkonoski SPA
Regulamin
Wykonanie:
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Polskiego Funduszu Rozwoju". 
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram