Prezenty dla rodziców pod choinkę
Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i zostaliście bez prezentu dla Rodziców? Albo kompletnie nie macie pomysłu na upominek? Przychodzimy z pomocą.

Święta to wyjątkowy czas i jeśli chcecie coś równie wyjątkowego podarować Mamie i Tacie to polecamy odprężający wypoczynek w pensjonacie położonym u stóp Śnieżki.

Miła atmosfera, przytulne SPA, oraz wykwalifikowana obsługa, sprawią, że Wasi Rodzice będą czuli się u nas niesamowicie.
Rodzice bardzo często o sobie zapominają. Nie zdają sobie sprawy, jakim świetnym pomysłem jest taki wyjazd. Będąc na miejscu doceniają uroki beztrosko spędzonego czasu i wracają zadowoleni i wypoczęci.

Idealny prezent pod choinkę dla Rodziców to relaks, odpoczynek i mile spędzony czas w komfortowym pensjonacie, który jesteśmy w stanie zagwarantować.

Prezent dla rodziców na święta

Jeśli nie masz pomysłu na wyjątkowy prezent z okazji świąt dla swoich rodziców, to skorzystaj z nadarzającej się okazji i wybierz dla nich jeden z wielu atrakcyjnych pakietów pobytowych proponowanych przez Pensjonat Karkonoski w Karpaczu! Malownicze położenie w pięknej okolicy zachwyca zwłaszcza zimą, kiedy biały puch pokrywa góry, a w salonie pachnie rozświetlona lampkami choinka i rozbrzmiewają kolędy. Świątecznego nastroju doda z pewnością wizyta Mikołaja, który wręczy naszym gościom upominki. Twoi rodzice doskonale wypoczną w komfortowych apartamentach i zasmakują w tradycyjnych potrawach serwowanych przez szefa kuchni w naszej restauracji. Będą mieli okazję całkowicie się zrelaksować podczas masażu, a także odprężyć w oczyszczającej saunie fińskiej. Promocyjny kupon zachęci ich do odwiedzenia zdrowotnej groty solnej, a atrakcyjne zniżki na sprzęt w szkole narciarskiej zmobilizują do niezapomnianych szaleństw na śniegu. Z nami można spędzić wymarzone święta! Zapraszamy do Karpacza!

Poznaj nasze
Pakiety pobytowe
AKTUALNOŚCI
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najnowsze informacje o naszych promocjach w Karkonoskim SPA w Karpaczu.
Zobacz nasze
Vouchery
Podaruj najbliższym wyjątkowy prezent - VOUCHER  na pobyt w kameralnym, górskim SPA w Karpaczu.
KARKONOSKI*** SPA
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
tel: +48 512 512 490
Zapraszamy również do "Bałtyk Resort" nad morzem w Rewalu
© Karkonoski SPA
Regulamin
Wykonanie:
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Polskiego Funduszu Rozwoju". 
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram