Prezenty dla rodziców
Idealny prezent dla Rodziców? Zapewne każdy z nas zmagał się z takim dylematem. Co kupić, co będzie odpowiednie, z czego będą się cieszyć? Mamy dla Was rozwiązanie!

Każdy Rodzic zasługuje na chwilę wytchnienia i odpoczynku od codzienności,  pracy,  problemów.

Wyobraźcie sobie waszych Rodziców wypoczywających w komfortowym pensjonacie w górach, jedzących kolację przy świecach, z płonącym w tle ogniem w kominku. Następnie kąpiel w jacuzzi, relaks w saunie i odprężający masaż. Brzmi interesująco? Zapewne :)

Rodzice bardzo często o sobie zapominają. Nie zdają sobie sprawy, jakim świetnym pomysłem jest taki wyjazd. Będąc na miejscu doceniają uroki beztrosko spędzonego czasu i wracają zadowoleni i wypoczęci.

Dlatego jeśli jest okazja, albo chcecie podziękować swoim Rodzicom za trud wychowania- to nie zwlekajcie. Dzień Matki, Dzień Ojca, urodziny, rocznica ślubu, a może bez okazji? Każdy powód jest dobry, aby uszczęśliwić najważniejsze osoby w naszym życiu.

Wyjątkowy prezent dla wyjątkowych osób.

Voucher z zaproszeniem, ładnie zapakowany- gotowy do podarowania, możemy wysłać Państwu pocztą, lub można go wydrukować, jeśli potrzebują go Państwo "na już".

Prezent dla rodziców na gwiazdkę

Nadchodzi Gwiazdka, a ty nie masz jeszcze pomysłu na prezent dla swoich rodziców? Jeśli tak, to skorzystaj z nadarzającej się okazji i podaruj im niezwykły upominek w formie wyjątkowego pakietu pobytowego w Pensjonacie Karkonoski w Karpaczu! Znajdziesz w nim wszystko, czego trzeba, aby przeżyć piękne i wspaniałe Boże Narodzenie! Oferujemy komfortowe pokoje, wyśmienitą kuchnię, miłą obsługę i przyjazną atmosferę. Świąteczny nastrój wprowadzi widok padającego za oknami śniegu, pachnąca lasem choinka i rozbrzmiewające wokoło kolędy. Pobyt w pensjonacie uatrakcyjni wizyta Mikołaja, który wręczy prezent każdemu z naszych gości. Nie zabraknie również tradycyjnej wieczerzy wigilijnej i smakowitych świątecznych wypieków. Twoi rodzice będą mogli również wspaniale się zrelaksować dzięki rozluźniającym masażom i odprężającej saunie fińskiej. Nie zabraknie im także okazji do białych szaleństw, gdyż zaproponujemy im atrakcyjne zniżki na sprzęt narciarski. Zafunduj im niezapomniane święta u stóp Śnieżki!

Poznaj nasze
Pakiety pobytowe

AKTUALNOŚCI

Newsletter

Zapisz się aby dostawać najnowsze informacje o naszych promocjach w Karkonoskim SPA w Karpaczu.

ZOBACZ NASZE

Vouchery

Podaruj najbliższym wyjątkowy prezent - VOUCHER  na pobyt w kameralnym, górskim SPA w Karpaczu.
Zapraszamy również do "Bałtyk Resort" nad morzem w Rewalu

© Karkonoski SPA

Regulamin

Wykonanie:   

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Polskiego Funduszu Rozwoju". 
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram