Pensjonat ze SPA

Pamiętasz z dzieciństwa wakacyjne wyjazdy? Miałeś szczęście, jeśli akurat nie wylądowałeś na polu namiotowym z wielką płachtą, która i tak przemakała i zestawem rurek, do których nie było instrukcji. Spanie na kwaterach, gdzie jedna łazienka byłą na kilka lub kilkanaście pokoi to był luksus, czasami nawet większy niż w wielkich pensjonatach FWP. A dzisiaj? Co pokoje wyposażone w łazienkę, teraz porządny pensjonat, aby być atrakcyjnym dla gości musi dysponować własnym SPA.

Walcząc z konkurencją i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom turystów, właściciele hoteli stale podnoszą standardy wyposażenia, komfortu i funkcjonalności swoich obiektów. Urlop to przede wszystkim relaks, dlatego jednym z głównych kryteriów stawianych przez turystów przy wyborze miejsca do spania jest właśnie dostępność SPA w hotelu. Taka opcja ma zdecydowanie same plusy, a Ty poza wypoczynkiem w jakimś kurorcie, zapewnisz swojemu ciału regenerację. Wyobraź to sobie: siedzisz w jacuzzi i podziwiasz zachód słońca nad Bałtykiem albo panoramę Karkonoszy. A może wolisz wzmocnić swoją odporność, pozbyć się toksyn z organizmu i wypocić się w saunie fińskiej, szwedzkiej lub tureckiej? SPA to nie tylko zabiegi relaksacyjne, ale także zdrowotne. Jeśli cierpisz na choroby dróg oddechowych, wskazana jest dla Ciebie wizyta w tężni solankowej, dzięki której nawet setki kilometrów od morza poczujesz, jakbyś siedział na jego brzegu. Ulgę w bólach kręgosłupa i przy napięciu stawów przyniesie masaż. Do wyboru masz m.in. masaż leczniczy, gorącymi kamieniami, których przenikające ciepło podziała na Ciebie witalizująco i przywróci dobre samopoczucie, masaż tajski, polinezyjski, indyjski, ujędrniający, antycellulitowy, masaż głowy, stóp i wiele, wiele innych. Ponadto w hotelowych SPA wyposażonym w gabinet odnowy biologicznej i salon kosmetyczny, możesz poddać swoje ciało serii kojących i odżywczych rytuałów, dzięki którym poczujesz się błogo. Po całym dniu spędzonym na męczącej wędrówce w upalnym słońcu Twoje ciało będzie Ci wdzięczne, że zafundujesz mu taki prezent, a i umysł będzie miał okazję odpocząć.

Istotnym faktem jest to, że dostęp do części zabiegów jest nieograniczony i wliczony w cenę doby hotelowej. Za pozostałe musisz dopłacić, jednak ogromną wygodą jest to, że w szlafroku możesz wrócić do swojego pokoju i przedłużyć relaksujące doznania. Niektóre gabinety mają oferty dedykowane konkretnym grupom, np. specjalne seanse dla zakochanych, dla seniorów, dla kobiet w ciąży czy serie zabiegów odchudzających.

Korzystając z zabiegów SPA nie tylko wyciszysz swój umysł, ale i odprężysz ciało, więc jadąc na wakacje wybierz hotel ze SPA. Pozwoli Ci to zregenerować siły i wyciszyć umysł, a nawet odmłodzi Twoje ciało o kilka lat. Mając do wyboru standardowy pensjonat i ten oferujący zabiegi wodne i masaże, nie żałuj kilku złotych różnicy i pozwól sobie na kilka dni luksusu, a na pewno nie pożałujesz swojej decyzji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *