ZAPRASZAMY NA
Zrób prezent
Przedstawiamy Państwu pomysły na nietypowe prezenty dla żony, narzeczonej, rodziców i dziadków. Na specjalne okazje, bądź po prostu bez okazji. Przygotowaliśmy dla Was oferty upominkowe, dostosowane do wszystkich potrzeb. Jeśli brak Ci pomysłu na prezent, lub szukasz czegoś wyjątkowego dla wyjątkowej osoby to mamy idealne rozwiązanie. Wybierz pakiet odpowiadający Twoim potrzebom i podaruj go bliskiej osobie. Voucher z zaproszeniem, ładnie zapakowany, wyślemy pocztą, bądź udostępnimy możliwość wydrukowania go w domu, gdy potrzebujecie prezentu “na już.” Gwarantujemy 100% zadowolenia!

Podaruj Najbliższym wyjątkowy prezent świąteczny - VOUCHER  na pobyt w kameralnym, górskim SPA w Karpaczu.🎁🎅🏻

Termin pobytu można wybrać dowolny.
Voucher jest długoterminowy.
wysyłamy go mailem natychmiast 📩

Zapraszamy na niezapomniane chwile relaksu w Karkonoski Spa

Zrób prezent

Szukasz pomysłu na nietypowy prezent dla żony, narzeczonej, rodziców czy dziadków? Zarówno na specjalne okazje jak i zupełnie bez okazji. Przygotowaliśmy oferty upominkowe dostosowane do wszystkich potrzeb. Jeśli brak Ci pomysłu na prezent lub szukasz czegoś wyjątkowego dla szczególnie ważnej osoby, mamy idealne rozwiązanie! Wybierz pakiet odpowiadający Twoim potrzebom i podaruj go bliskiej osobie. Naszą ofertę dostosujemy na prezent dla każdego. Voucher na pobyt w górach to prezent idealny.

Zrób prezent bliskiej osobie i już dziś zarezerwuj dostosowany do potrzeb voucher na pobyt w Karpaczu. Voucher z zaproszeniem wyślemy pocztą bądź udostępnimy możliwość wydrukowania go w domu. Gwarantujemy 100% zadowolenia!

Poznaj nasze
Pakiety pobytowe
AKTUALNOŚCI
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najnowsze informacje o naszych promocjach w Karkonoskim SPA w Karpaczu.
Zobacz nasze
Vouchery
Podaruj najbliższym wyjątkowy prezent - VOUCHER  na pobyt w kameralnym, górskim SPA w Karpaczu.
KARKONOSKI*** SPA
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
tel: +48 512 512 490
Zapraszamy również do "Bałtyk Resort" nad morzem w Rewalu
© Karkonoski SPA
Regulamin
Wykonanie:
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Polskiego Funduszu Rozwoju". 
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram