Wielkanoc w Karpaczu

Większość z nas nie wyobraża sobie spędzania jakichkolwiek świąt poza domem. Jest jednak spora grupa osób, która coraz częściej w tym czasie wyjeżdża, by spędzić kilka dni z rodziną a przy okazji odpocząć. Spędzona Wielkanoc w Karpaczu to doskonały pomysł na pierwsze wiosenne dni.

Rozkwitająca przyroda, fantastyczny klimat, cudowne górskie powietrze, spacery po mieście w promieniach wiosennego słońca i wiele interesujących atrakcji i rozrywek, które z pewnością nie pozwolą Państwu się nudzić.

O wyjątkową atmosferę tych szczególnych dni zadba obsługa Pensjonatu Karkonoskiego. W wielkanocny poranek zasiądą Państwo do tradycyjnego świątecznego śniadania, a po nim będą mieli Państwo czas tylko dla siebie. Może krótka wycieczka w góry, zwiedzanie miasta lub spacer do słynnej Świątyni Wang? A może zechcą skorzystać Państwo z relaksujących masaży i odprężającego seansu w saunie?

Gwarantujemy, że Wielkanoc w Karpaczu będzie niezapomniana i mamy nadzieję, że będą Państwo do nas wracać, nie tylko na święta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *