Wczasy dla żony

Zastanawiasz się, jaki prezent sprawi radość Twojej żonie? Co powinieneś zrobić, aby uczcić jej święto? Kolejne pudełko czekoladek, kwiaty i bransoletka to mało oryginalny upominek. Ale nie martw się, jest sposób na oczarowanie Twojej ukochanej – zafunduj jej wczasy!

Prezent ten z pewnością poprawi żonie humor, a Ty zapunktujesz w jej czach jako mężczyzna czytający w myślach. Żeby uniknąć paniki, że „za miesiąc wczasy, a jak mam takie wałki, jak ja się na plaży pokażę?!”, nie być zmuszanym to towarzyszenia w porannym i wieczornym bieganiu, zafunduj małżonce wczasy w górach. Będzie to okazja do aktywnego spędzenia kilku dni poza domem, a i nad tzw. boczkami będzie można popracować. Po początkowej euforii może pojawić się spadek hormonu szczęścia i nagła wizja żony, że będzie w upalnym słońcu, mokra jak szczur wdrapywała się z ciężkim plecakiem pod górę, która nie ma końca. Żeby uspokoić Twoją partnerkę, od razu przekonaj ją, że miejsca wypoczynku wcale nie wybrałeś pod siebie, że taki wyjazd to nie tylko wędrowanie po szlakach, ale także podziwianie pięknej panoramy, kontakt z przyrodą, świeże powietrze, a przede wszystkim relaks i odprężenie m.in. dzięki zabiegom SPA.

W zależności od tego, czy na ten wyjazd wybierzecie się razem, czy Twoja żona pojedzie tam sama albo z koleżanką, koniecznie wybierz hotel, który ma własne SPA i oferuje gościom komfortowe warunki. Urlop marzeń szybko stanie się katastrofą, gdy małżonka będzie spędzać godzinę w kolejce do łazienki, która pamięta czasy młodości Waszych rodziców, a Ty jeszcze długo będziesz słuchał wypominania, jakim to jesteś skąpcem.

Na idealne wczasy dla żony nadają się Karkonosze, które nie są tak oblegane przez turystów jak Zakopane, a i szlaki do przejścia mniej forsowne. Rezerwując pobyt w pensjonacie zapytaj, czy w ofercie mają jakieś ciekawe pakiety, np. sześciodniową odnowę biologiczną lub romantyczny pobyt we dwoje. Jeśli żaden pakiet nie przypadnie Ci do gustu, małżonka sama zdecyduje, na jakie zabiegi ma ochotę, jednak przygotuj się, że za część z nich będziesz musiał dopłacić. Jacuzzi i sauna są zazwyczaj w cenie noclegu, a koszt masaży i innych przyjemności dla ciała nie zrujnuje portfela. Twoja żona będzie zachwycona.

Dobrym pomysłem jest wykupienie wczasów w Karpaczu, u stóp najwyższego szczytu Karkonoszy – Śnieżki. Miejscowość ta jest kurortem oferującym wiele atrakcji turystom, dlatego z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie. Możesz zabrać żonę do aquaparku „Tropikana” w „Hotelu Gołębiewski”, do Miejskiego Muzeum Zabawek, na Całoroczne Lodowisko i do oddalonego o kilka kilometrów Parku Miniatur Zabytków Dolnego Śląska w Kowarach. Wędrując koniecznie odwiedźcie Dziki Wodospad niedaleko dolnej stacji wyciągu na Kopę, kościół Wang i przepięknie położone schronisko „Samotnia”.

Wczasy to idealny prezent dla każdej kobiety, która marzy o relaksie i wypoczynku z dala od codziennych spraw. Wyjazd w góry na pewno oczaruje Twoją wybrankę, jeśli wybierzesz odpowiedni hotel i atrakcje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *