Wczasy dla nowożeńców

Zastanawiacie się gdzie spędzić swój „miesiąc miodowy”? Chcecie przeżyć niesamowite chwile? Pomyślcie o romantycznym wypoczynku w malowniczo położonej miejscowości u stóp Karkonoszy, Karpaczu. W pensjonacie, w komfortowo wyposażonych pokojach, z dużym łożem małżeńskim przedłużycie wspomnienia nocy poślubnej.

Romantyczne spacery w blasku księżyca, wędrówki po górskich szlakach, pozwolą Wam cieszyć się swoim szczęściem. Podziwiając piękno przyrody i otaczające krajobrazy możecie poczuć się jak w raju. Dodatkiem do tego będzie wizyta w hotelowym SPA, gdzie Wasze ciała otrzymają wszystko co najlepsze, pozwoli odprężyć się po stresujących przygotowaniach weselnych. Możecie korzystać z masaży oraz gabinetu kosmetycznego. Zabiegi działają witalizująco i kojąco. Pozwalają uwolnić myśli od trudów dnia codziennego. Wizyta w saunie pomoże Wam wzmocnić odporność, a w miły nastrój wprowadzi Ciebie i Twoją drugą połówkę romantyczna kąpiel w jacuzzi, które możesz wynająć na wyłączność. Zrelaksowani i wypoczęci będziecie mogli zjeść kolację w blasku świec i przy butelce wina. W tak dobrym nastroju będziecie mogli przeżyć odrobinę zapomnienia tylko we dwoje. Istnieje możliwość podania śniadania do łóżka, co pozwoli przedłużyć romantyczne chwile. Poranna kawa na tarasie „Pensjonatu Karkonoskiego” i przepiękne krajobrazy dodadzą uroku wspólnemu wyjazdowi. Możecie także korzystać z bufetu, a dania serwowane w urządzonej na styl górski restauracji zadowolą nawet najbardziej wymagającego smakosza.

Tak spędzone chwile sprawią, że wycieczka po Karpaczu i okolicach będzie dopełnieniem wspaniałego pobytu. Oprócz szlaków turystycznych o różnym stopniu trudności oraz licznych stoków narciarskich warto odwiedzić Muzeum Sportu i Turystyki. Powrót do dzieciństwa zapewni Wam Miejskie Muzeum Zabawek. Niezwykła przygodą może być też zjazd torem saneczkowym na stoku „Kolorowa”. Podążając ulicami Karpacza zobaczycie „Skwer Śladów Zdobywców”, gdzie odciski swoich butów zostawili znani alpiniści. Jeśli lubicie mocne wrażenia, a już sam ślub takim jest, możecie odwiedzić park linowy. Tutaj zjazd na linie zawieszonej na skoczni narciarskiej „Orlinek” zapewni niezłą dawkę adrenaliny. Na terenie tego parku jest punkt widokowy, zdjęć z tego miejsca pozazdrości Wam niejeden znajomy. W pobliżu Karpacza, w Kowarach warto zwiedzić sztolnie, gdzie wydobywany był uran. Niezwykle ciekawym miejscem nieopodal jest też Park Miniatur, z zabytkami Dolnego Śląska.

Podczas pobytu w „Pensjonacie Karkonoskim” na pewno nie będziecie się nudzić. Chwile spędzone u nas zapewnią najlepszą podróż poślubną. Wspaniałą atmosferę zapewni nasza fachowa obsługa. Część zabiegów SPA jest wliczona w cenę pakietu, a niektóre są dostępne za niewielką dopłatą. Na życzenie, obsługa może dostarczyć kwiaty oraz szampana. Na terenie pensjonatu jest bezpłatny, dozorowany parking. Wszystko to sprawia, że miejsce to jest idealne dla nowożeńców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *