Wczasy dla męża

Nie masz prezentu dla męża, a może chcesz mu sprawić niespodziankę, którą zapamięta do końca życia? Pomyśl o urlopie w Karpaczu, stolicy Karkonoszy, gdzie Twój mąż będzie mógł przeżyć niesamowite chwile. „Pensjonat Karkonoski” oferuje pakiety, wśród których na pewno znajdziesz coś dla swojego ukochanego.

Mężczyźni nie zawsze lubią wylegiwać się na plaży, przypomnij sobie jak słyszałaś – „jak Ty możesz tyle czasu leżeć na tym słońcu?” To właśnie w górach Twój mąż nie będzie się nudził. Karpacz ma wiele do zaoferowania turystom. Znajdziesz tu mnóstwo atrakcji, również takich podnoszących adrenalinę, co wielu mężczyzn uwielbia. Możesz zabrać męża do parku linowego. Gdybyś sama nie chciała skorzystać z przejażdżki na linie zawieszonej przy skoczni narciarskiej „Orlinek”, możesz w tym czasie podziwiać szczyt Śnieżki z punktu widokowego, który jest na terenie parku. Dodatkową dawkę adrenaliny zapewni także przejażdżka po torze saneczkowym na stoku „Kolorowa”.

Jeśli jednak Twój mąż nie jest zwolennikiem takich przygód, to bliskość szlaków turystycznych i stoków narciarskich o różnym stopniu trudności zapewni jemu, jak i Tobie niezapomniane chwile, tam na pewno nie będziecie się nudzili. Ciekawym miejscem, które warto zobaczyć, i gdzie Twojemu mężowi z pewnością się spodoba, jest Muzeum Sportu i Turystyki. Wiadomo, że mężczyźni są jak dzieci, stąd kolejnym miejscem godnym polecenia jest Miejskie Muzeum Zabawek, tam oboje przypomnicie sobie własne dzieciństwo. Sama widzisz, że Karpacz jest wymarzonym miejscem na wypoczynek. Wspaniałe krajobrazy, wyjątkowy górski klimat i liczne atrakcje zadowolą niejednego mężczyznę, a po całym dniu wrażeń będziecie mogli spędzić miło czas w pensjonacie.

Po trudzie górskich wędrówek i mocy wrażeń czekać będzie w hotelowej restauracji obiad w formie bufetu szwedzkiego. Zapewne nawet najbardziej wyrafinowany smakosz znajdzie tu coś dla siebie. Kawa z bufetu na tarasie, z którego rozciąga się widok na Karkonosze, wprowadzi Ciebie i Twojego męża w miły nastrój. Aby zregenerować siły możecie skorzystać ze SPA. Twojego męża na pewno doskonale zrelaksuje masaż. Będziecie mogli skorzystać z łaźni fińskiej bądź parowej, co pozwoli wzmocnić odporność organizmu. Gdyby Twój mąż zatęsknił jednak za morzem, w tężni solankowej poczuje się, jakby siedział nad jego brzegiem. Ponadto miłe chwile w jacuzzi będą początkiem wieczornych atrakcji, jakie możesz zapewnić ukochanemu. Co by powiedział Twój mąż o kolacji przy świecach? To działa pobudzająco na każdego mężczyznę. Dopełnieniem przedłużonego wieczoru może być śniadanie serwowane do łóżka.

Należy zaznaczyć, że część tych atrakcji jest wliczona w cenę pakietu za pobyt w „Pensjonacie Karkonoskim”, a niektóre są dodatkowo płatne. W ramach pakietu możesz także otrzymać zniżkę do parku wodnego „Tropikana” w „Hotelu Gołębiewski, do groty solnej czy Studia Szkła Artystycznego „Pasja”. Na pewno Twój mąż na długo zapamięta taki urlop.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *