Propozycje dla dwojga
Spędźcie romantyczne chwile tylko we dwoje. Śniadanie podawane do łóżka, kolacja przy świecach i romantyczna kąpiel w jacuzzi– to wszystko sprzyja miłosnej aurze. Taki pobyt pozwoli Wam zbliżyć się do siebie jeszcze bardziej, bądź odświeżyć i urozmaicić znajomość. Z dala od codzienności i problemów, razem w komfortowym pensjonacie. Romantyczne spacery w blasku księżyca z ukochaną osobą. Brzmi zachęcająco? A to dopiero początek atrakcji, jakie przygotowaliśmy specjalnie dla zakochanych. Zapraszamy! 🙂

Walentynki w Karpaczu

Chyba nie ma piękniejszej okazji by spędzić choćby kilka chwil z ukochaną osobą. To niezwykły dzień pełen miłości i życzliwości. Najlepiej spędzić ten wyjątkowy czas, jakim są Walentynki w Karpaczu.

Całe miasto przepełnione jest romantyczną atmosferą, a zakochani mogą spędzić w mieście cudowny czas podczas wycieczek górskimi szlakami, spacerów do Świątyni Wang, lub też do Młyna Miłości. Jesteśmy przekonani, że atrakcji w mieście nie zabraknie i spędzą Państwo tu wspaniałe i niezapomniane chwile.

Na Walentynki w Karpaczu polecamy pobyt w Pensjonacie Karkonoskim, który z tej okazji przygotował dla swoich Gości specjalną ofertę. Po całodziennym zwiedzaniu miasta proponujemy relaks w saunie i odprężające masaże. Następnie zapraszamy do hotelowej restauracji na romantyczną kolację. Mamy nadzieję, ze mile spędzą Państwo ten wyjątkowy czas i będą nas odwiedzać nie tylko z okazji Walentynek.

Poznaj nasze
Pakiety pobytowe
AKTUALNOŚCI
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najnowsze informacje o naszych promocjach w Karkonoskim SPA w Karpaczu.
Zobacz nasze
Vouchery
Podaruj najbliższym wyjątkowy prezent - VOUCHER  na pobyt w kameralnym, górskim SPA w Karpaczu.
KARKONOSKI*** SPA
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
tel: +48 512 512 490
Zapraszamy również do "Bałtyk Resort" nad morzem w Rewalu
© Karkonoski SPA
Regulamin
Wykonanie:
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Polskiego Funduszu Rozwoju". 
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram