Propozycje dla dwojga
Spędźcie romantyczne chwile tylko we dwoje. Śniadanie podawane do łóżka, kolacja przy świecach i romantyczna kąpiel w jacuzzi– to wszystko sprzyja miłosnej aurze. Taki pobyt pozwoli Wam zbliżyć się do siebie jeszcze bardziej, bądź odświeżyć i urozmaicić znajomość. Z dala od codzienności i problemów, razem w komfortowym pensjonacie. Romantyczne spacery w blasku księżyca z ukochaną osobą. Brzmi zachęcająco? A to dopiero początek atrakcji, jakie przygotowaliśmy specjalnie dla zakochanych. Zapraszamy! 🙂

Walentynki w Karpaczu

Dzień Świętego Walentego to dla wielu z nas wyjątkowe święto, dlatego staramy się je spędzić w sposób absolutnie niepowtarzalny, celebrując swoją miłość przy nastrojowej kolacji ze świecami bądź na romantycznym spacerze przy blasku księżyca. Nie masz pomysłu na tegoroczny Dzień Zakochanych? Mamy dla Ciebie i Twojej drugiej połówki wyjątkową propozycję. Spędź z ukochaną osobą w mieście Karpacz Walentynki. Przeżyj miłosne uniesienia w romantycznej górskiej scenerii!
Wspólne wędrówki, szeptanie sobie czułych słów podczas przejażdżki bryczką po urokliwych zakątkach Karpacza, młyn miłości z piękną legendą, wspólne delektowanie się grzanym winem po całodniowym szaleństwie na stoku oraz liczne inne atrakcje czekają na Was w stolicy Karkonoszy.
Zapraszamy do Pensjonatu*** Karkonoskiego, gdzie stworzymy Wam wyjątkowy nastrój. W naszych komfortowych pokojach będzie czekał na Was schłodzony szampan oraz bukiet kwiatów. Rozsypane na pościeli płatki czerwonych róż oraz zamówione śniadanie do łóżka pozwolą Wam celebrować każdą chwilę tego pobytu. Wspólna gra w bilarda, relaks w saunie, czy kolacja przy świecach, nastrojowej muzyce i dobrym winie sprawią, że w miejscowości Karpacz Walentynki wspólnie spędzone będą niezapomniane.

„Miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało.” Paulo Coelho
Zaskoczcie więc ukochaną osobę niespodziewanym romantycznym weekendem. Spędzone w mieście Karpacz Walentynki pomogą w utrzymaniu żaru w Waszych relacjach.

Poznaj nasze
Pakiety pobytowe
AKTUALNOŚCI
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najnowsze informacje o naszych promocjach w Karkonoskim SPA w Karpaczu.
Zobacz nasze
Vouchery
Podaruj najbliższym wyjątkowy prezent - VOUCHER  na pobyt w kameralnym, górskim SPA w Karpaczu.
KARKONOSKI*** SPA
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
tel: +48 512 512 490
Zapraszamy również do "Bałtyk Resort" nad morzem w Rewalu
© Karkonoski SPA
Regulamin
Wykonanie:
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Polskiego Funduszu Rozwoju". 
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram