Pomysł na święta w hotelu
Święta poza domem to idealny pomysł, aby zamiast w kuchni spędzić je z rodziną. Zobacz nasze świąteczne pakiety.

Święta góry

Największa liczba naszych rodaków spędza święta tradycyjnie, w domu rodzinnym, lub u najbliższej rodziny. Jest jednak grupa osób, które wolą spędzać ten czas inaczej. W takiej sytuacji proponujemy odwiedzić na święta góry. Bardzo dobrym pomysłem jest wybór Karkonoszy, jako miejsca spędzania świątecznego czasu. W szczególny zaś sposób polecamy przepiękną i urokliwą miejscowość, położoną właśnie w tych górach, czyli Karpacz. Na terenie miasta znajduje się mnóstwo rozmaitych atrakcji i rozrywek, dzięki którym każdy turysta będzie zadowolony i zazna nudy.
Proponujemy ten wyjątkowy czas spędzić w Pensjonacie Karkonoski, który oferuje rodzinną, ciepłą atmosferę, tradycyjne świąteczne posiłki, komfortowe warunki do wypoczynku i relaksujące zabiegi regenerujące ciało. Wszystko to pozwoli Państwu odprężyć się i wypocząć a także zapomnieć, choć na chwilę o pędzącym świecie. Polecamy na święta góry Karkonosze, Karpacz i Pensjonat Karkonoski. Zapraszamy do zapoznania się z dokładną ofertą naszego obiektu i zapraszamy pod Śnieżkę !!!

Poznaj nasze
Pakiety pobytowe
AKTUALNOŚCI
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najnowsze informacje o naszych promocjach w Karkonoskim SPA w Karpaczu.
Zobacz nasze
Vouchery
Podaruj najbliższym wyjątkowy prezent - VOUCHER  na pobyt w kameralnym, górskim SPA w Karpaczu.
KARKONOSKI*** SPA
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
tel: +48 512 512 490
Zapraszamy również do "Bałtyk Resort" nad morzem w Rewalu
© Karkonoski SPA
Regulamin
Wykonanie:
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Polskiego Funduszu Rozwoju". 
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram