Pensjonaty na Boże Ciało

Czerwiec kojarzy nam się już tylko ze zbliżającym się latem. W tyle pozostawiliśmy długie jesienne wieczory, mroźną zimę i nieśmiałą wiosnę, bo nie rozpieszczała nas temperaturą. Boże Ciało to święto, a więc i dzień wolny od pracy. Gdzie warto pojechać, by poczuć przedsmak wakacji? Jak dobrze spędzić ten cenny dla nas czas?

„Pensjonat Karkonoski – bardzo dobra lokalizacja obiektu, zarówno dla miłośników nart jak i miłośników zwiedzania i pieszych wędrówek. Pokoje ładne i czyste, Dodatkowy atut, to możliwość skorzystania z sauny oraz jacuzzi. Miły personel całego pensjonatu. Na pochwałę zasługuje kuchnia – bardzo smacznie i różnorodnie. Polecamy z całego serca – świetny wybór!”¹. Opinia jednego z gości Pensjonatu Karkonoski***SPA przekonała nas o wyborze tego miejsca na Boże Ciało. Biorąc dodatkowy dzień wolny będziemy mogli podziwiać Karpacz przez cztery dni. Specjalnie na ten czas został przygotowany pakiet Boże Ciało oferujący m.in. śniadania, obiadokolacje oraz pyszne domowe ciasto w dni świąteczne. Z myślą o wielbicielach relaksu przygotowano strefę SPA a w niej: saunę, jacuzzi, tężnię solankową, a także zabiegi kosmetyczne. Wieczorem można pograć w bilard lub spędzić miło czas w ogrodzie lub na letnim tarasie. Aby w pełni wykorzystać cztery dni w Karpaczu warto po tych wszystkich przyjemnościach dla ciała – zrobić coś dla ducha. Spacer urokliwymi zakątkami Karpacza to początek przygody z tym miastem. Wejście na Śnieżkę uświadomi nas, w jak cudownym jesteśmy miejscu i jak wiele nam ono oferuje. Wiele atrakcji Karpacza jak m.in. Świątynia Wang, Muzeum Zabawek czy miasteczko Western City pokaże nam, że przyjazd tu był doskonałym wyborem. Z dala od tłumu turystów i wycieczek, od gwaru kawiarni i restauracji czekają na nas szlaki turystyczne, górskie potoki i strumienie, a nawet wodospady. A to wszystko w jednym miejscu, w małym karkonoskim miasteczku. Po dniu przepełnionym zwiedzaniem należy nam się odpoczynek. Nigdzie indziej, jak tylko w Pensjonacie Karkonoski***SPA poczujemy, że jesteśmy ważni, że ktoś o nas dba. Rodzinna i przyjazna atmosfera w pensjonacie przekłada się na poziom naszego zadowolenia. Przepyszne jedzenie, życzliwość, cudowne widoki i spokój – tak w skrócie opisać można to miejsce.

Początek czerwca zaskoczył nas piękną, letnią aurą. I choć do kalendarzowego lata zostało jeszcze trochę czasu, przyroda w pełni rozkwitła, upiększając górskie okolice. Zachodzące czerwcowe słońce mocno widnieje nad horyzontem - tak, jakby chciało jeszcze na chwilę zostać. Jutro znów wcześnie wstanie, by ogrzać góry, lasy i powietrze. By dać się nacieszyć turystom, którzy licznie przybyli w Karkonosze. By Boże Ciało dało radość, spokój i wytchnienie wszystkim gościom małego, urokliwego Pensjonatu.

¹ www.karkonoski.com/klienci-o-nas/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *