Boże Ciało 2024 w Karpaczu

Długi weekend czerwcowy w Karpaczu to wspaniała okazja na przedłużony wypoczynek w Karkonoszach. Boże Ciało to oferta skierowana dla spragnionych lata i zbliżających się wakacji. Czerwiec to piękny, wiosenny miesiąc pachnący kwiatami i mieniący się kolorowymi barwami gór. Niesamowita okazja na przedłużony weekend by cieszyć się wspaniałą pogodą w górach oraz skorzystać z naszej bogatej oferty pełnej atrakcji. Weekend czerwcowy w Karkonoszach to gwarancja udanego rodzinnego wyjazdu w góry. Doskonały czas na wypoczynek i naładowanie przysłowiowych baterii.

Długi weekend czerwcowy w Pensjonat*** Karkonoski SPA

Wypoczywaj, zwiedzaj i ciesz się czerwcowym słońcem. Skorzystaj ze specjalnie przygotowanej oferty na długi weekend czerwcowy. Pomysł na Boże Ciało w górach jest jeden - Karkonoski SPA

Wielkanoc

Wielkanoc w górach to wspaniały pomysł by spędzić czas  z najbliższymi. Niech ten wspaniały czas świąt będzie okazją aby spędzić go z rodziną. Proponujemy uroczyste śniadanie wielkanocne z tradycyjnymi potrawami. Malowanie jajek wielkanocnych, warsztaty pieczenia świątecznych ciasteczek, samodzielnie przygotowanie koszyków ze święconką, to atrakcje, które z pewnością sprawią, że ta Wielkanoc będzie niezapomniana. Codzienny relaks w SPA, wieczory spędzone przy kominku w restauracji z pewnością zapamiętasz ma długo. Pozwól nam zadbać, by spotkanie rodzinne przy wielkanocnym stole było czasem spędzonym w przyjemnej rodzinnej atmosferze.

Majówka 5 nocy

Masz już pomysł jak spędzisz weekend majowy? Zastanawiasz się czy weekend majowy w górach okaże się dobrym wyborem? Oczywiście! Przedłużony weekend majowy to wspaniały pomysł na wypoczynek w Karkonoski SPA. Wiosna w górach jest szczególnie piękna. Nieziemsko smaczne posiłki jakie serwujemy nie pozwolą abyś był głodny. Do tego wspólne majowe wyprawy w góry oraz wieczorne grillowanie urozmaicą ten wiosenny czas. Rodzinna atmosfera, jaka panuje w naszym pensjonacie oraz przemiła obsługa sprawią, że majówka w Karpaczu będzie udana. Pomysł na majówkę w Karkonoszach jest jeden - spędź go z nami!

Długi weekend majowy w górach to wspaniały czas na pobyt w Karkonoski SPA. Pozwól nam zadbać o komfort Twojego wypoczynku. Serdecznie zapraszamy.

Boże Narodzenie

Boże Narodzenie w górach to piękny czas, który warto spędzić w gronie rodziny. Pełen ciepła i pozytywnych emocji. W te grudniowe dni, które dla większości z nas są jednymi z najważniejszych w roku przygotujemy dla Ciebie uroczystą, tradycyjną wieczerzę wigilijna, pachnącą lasem choinkę, wizytę św. Mikołaja, kolędy. Boże Narodzenie to szczególne chwile dla nas i naszych bliskich. Ugościmy Cię z troską i uwagą, tak abyśmy wszyscy mogli zanurzyć się w ciepłej atmosferze świąt Bożego Narodzenia. To doskonały pomysł na rodzinne chwile pełne świątecznych atrakcji i gwarancja maksymalnego zadowolenia.

Jeśli marzysz o spędzeniu tych wyjątkowych rodzinnych świąt Bożego Narodzenia w górach to zapraszamy do Karkonoski SPA w pięknych Karkonoszach. Już dzisiaj zarezerwuj swój pobyt Bożonarodzeniowy i spędź święta w Karpaczu!