Prezenty dla rodziców
Idealny prezent dla Rodziców? Zapewne każdy z nas zmagał się z takim dylematem. Co kupić, co będzie odpowiednie, z czego będą się cieszyć? Mamy dla Was rozwiązanie!

Każdy Rodzic zasługuje na chwilę wytchnienia i odpoczynku od codzienności,  pracy,  problemów.

Wyobraźcie sobie waszych Rodziców wypoczywających w komfortowym pensjonacie w górach, jedzących kolację przy świecach, z płonącym w tle ogniem w kominku. Następnie kąpiel w jacuzzi, relaks w saunie i odprężający masaż. Brzmi interesująco? Zapewne :)

Rodzice bardzo często o sobie zapominają. Nie zdają sobie sprawy, jakim świetnym pomysłem jest taki wyjazd. Będąc na miejscu doceniają uroki beztrosko spędzonego czasu i wracają zadowoleni i wypoczęci.

Dlatego jeśli jest okazja, albo chcecie podziękować swoim Rodzicom za trud wychowania- to nie zwlekajcie. Dzień Matki, Dzień Ojca, urodziny, rocznica ślubu, a może bez okazji? Każdy powód jest dobry, aby uszczęśliwić najważniejsze osoby w naszym życiu.

Wyjątkowy prezent dla wyjątkowych osób.

Voucher z zaproszeniem, ładnie zapakowany- gotowy do podarowania, możemy wysłać Państwu pocztą, lub można go wydrukować, jeśli potrzebują go Państwo "na już".

Prezent dla rodziców na ślub

Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla rodziców z okazji ślubu, to skorzystaj z rewelacyjnej oferty i wybierz jeden z wielu atrakcyjnych pakietów pobytowych w Pensjonacie Karkonoski w Karpaczu! Malownicze położenie w pięknej górskiej okolicy zachwyci naszych gości i sprawi, że będą chcieli tu wrócić jeszcze nie jeden raz! Oferujemy komfortowo urządzone pokoje, wyśmienite posiłki serwowane przez szefa kuchni w naszej restauracji, profesjonalną obsługę i przytulną rodzinną atmosferę. Na powitanie będą czekać na Nich w pokoju piękny pachnący bukiet kwiatów i butelka schłodzonego szampana. Wieczorem przygotujemy Im romantyczną kolację przy świecach i przy lampce wina. Zaprosimy Ich również do skorzystania z odprężającej sauny i wspólnej gry w bilard. Szereg atrakcji hotelowych umili spędzony u nas czas, a promocyjny kupon zniżkowy zachęci do relaksu we dwoje w zdrowotnej grocie solnej. Spędzony u nas czas z pewnością będą wspominać długo i mile! Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Find out more about our
packages

AKTUALNOŚCI

Newsletter

Zapisz się aby dostawać najnowsze informacje o naszych promocjach w Karkonoskim SPA w Karpaczu.

ZOBACZ NASZE

Vouchery

Podaruj najbliższym wyjątkowy prezent - VOUCHER  na pobyt w kameralnym, górskim SPA w Karpaczu.
We also invite you to Bałtyk Resort at the seaside in Rewal

© Karkonoski SPA

Rules and regulations

Created by:   

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Polskiego Funduszu Rozwoju". 
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram